- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDentální hygiena

Dentální hygiena

-

- Komerční sdělení -aktuality

Váš chrup je tím prvním, čeho si člověk všimne v okamžiku, kdy se s ním setkáte tváří v tvář. Pokud o chrup dobře pečujete, odmění se vám zdravými zuby, bez viditelných vad na kráse. Pokud v péči o zuby trochu pokulháváte, váš úsměv nebude tak bílý, jak byste si nejspíše přáli. Pokud ovšem víte, že máte v péči o své zuby nepatrné problémy, vše za vás může vyřešit dentální hygiena, která s precizností sobě vlastní, vrátí zářivý úsměv na vaše rty.

A senior citizen in the dental chair ready for a routine checkup.

Dentální hygienu berte vážně?

Mnozí lidé s návštěvou dentální ordinace příliš otálí. Domnívají se, že takovýto zákrok nemusí podstupovat a že to jsou čistě vyhozené peníze. Opak je ovšem pravdou a to proto, že i zdánlivě čistý a zdravý chrup, potřebuje čas od času péči dentálního hygienika, který precizně odstraní veškerý plak a nečistoty, které způsobují zubní kámen a následně rovněž i paradentózu. Zubní ordinace v Praze vás přesvědčí o tom, že pečovat o svůj chrup je důležité stejně tak, jako péče o jakoukoliv jinou část těla. Ke kadeřníkovi rovněž chodíte minimálně jednou do roka a to alespoň na zastřižení konečků, není tomu tak? Tak proč jednou za půl roku nezaskočit do dveří dentální hygieny a své zuby nepodrobit kompletnímu vyčištění.

Bělení zubů je žádané

Nemusíte být zrovna uznávanou celebritou, která dennodenně spočívá před zraky diváků na obrazovkách, nýbrž můžete být naprosto obyčejným smrtelníkem, který chce, aby jeho chrup vypadal dokonale a tak se rozhodne podstoupit bělení zubů. Na něm není v současné době pranic zvláštního, ba naopak. Bělení zubů je neinvazivní procedura, která pro vás ve výsledku znamená dokonale bílý chrup, kterého si vaše okolí okamžitě všimne. Pití kávy, koly či jiných pochutin totiž zadělává na žloutnutí zubů, kterého se nelze až zase tak dobře zbavit. Z tohoto důvodu je důležité, aby vám v tomto ohledu pomohl skutečný odborník.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje