- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPánské motýlky, kravaty a kapesníčky do saka jsou opět...

Pánské motýlky, kravaty a kapesníčky do saka jsou opět na výsluní

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pánské motýlky, kapesníčky do saka i kravaty, už nejsou jen výsadou bankéřů, manažerů a obchodníků.  Naopak je pánská elegance čím dál častěji vidět i na mužích na ulicích, kteří vyměnili sportovní bundy a boty za ležérnější styl.

Pánská elegance v ulicích

Nemusíte být bankéřem či úředníkem a přesto si můžete dopřát luxusní kravaty ve spojení se sakem a oblíbenou košilí. Důležité je nejen naučit se kombinovat jednotlivé kousky oblečení, ale zdárně také pracovat s doplňky jako jsou například kapesníčky do saka. Základními doplňky muže jsou manžety, kravata, motýlek manžetové knoflíčky či ozdoby do klopy saka. Košile má ladit s barvou obleku i kravaty.

kravaty

Díky novým trendům je dopřáno kombinovat stylové gentlemanské kravaty po vzoru anglických či italských elegánů. Můžete kombinovat causal módu i luxus. Kvalitní casual kalhoty doplníte o košili, kravatu a sako. Další možností je si pod sako obléci košili s nízkým stojáčkem a přidáte kapesníček do saka, který ladí s barvou kravaty.

Neskrývejte kravatu ani motýlky

Zapomeňte na škatulkování a uniformitu, která už je dávno pasé. Pánské kravaty mohou hýřit různými barvami i vzory. Oblíbené jsou jak tradiční proužky, puntíky, káro, tak i netradiční paisley či kohoutí stopa. Pánské motýlky vybírejte klidně z luxusních materiálů jako jsou hedvábí, samet nebo tkaniny s vysokým leskem. Hodí se do kontrastu s tvídem či ševiotem, ze kterých se vyrábí saka nejčastěji. Vhodně zvoleným motýlkem povýšíte vzhled svého saka. Kravata má končit na sponě vašeho pásku. Kratší či delší je zejména ve společnosti nepřípustná.

kravaty

Celý outfit nezapomeňte doplnit vhodnými hodinkami a kvalitními koženými botami. Na kalhotách by neměl chybět kožený opasek. Volte pásek s decentní sponou a v barvě obuvi. Ponožky můžete sladit s barvou kravaty nebo kalhot.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje