Věřte nevěřte, ale není to ani tak o tom, co jíme, ale jaké množství jíme. A to platí i pro psy. Kvalita krmiva pro psy je samozřejmě důležitá, avšak více než o zdravé a nezdravé krmivo jde o zdravé a nezdravé množství granulí pro psy, konzerv pro psy a pamlsků pro psy. Jednoduše řečeno – budete-li svého pejska překrmovat, můžete mu přivodit obezitu, cukrovku, problémy s vnitřními orgány i potíže s klouby. Právě kolena, kyčle a další části pohybového aparátu mohou překrmováním trpět nejvíce. Až tedy budete kupovat krmivo pro psy (granule pro psy, konzervy pro psy, pamlsky pro psy, ale i doplňky stravy pro psy) pamatujte vždy na správné dávkování.

Pro účinný boj s parazity

Když se ohlédneme za letošní zimou, pár pořádně mrazivých dnů a nocí bychom v ní našli. Přesto se nemůžeme spolehnout na to, že by klíšťata a jiná havěť ze zemského povrchu zmizela nadobro. Vsaďte se, že i letos se bude tráva klíšťaty jenom hemžit. Pamatujte proto na antiparazitika pro psy, která vám a vašemu pejskovi usnadní neúnavný a stále trvající boj s klíšťaty, blechami a dalšími parazity.

  • Pokud budete o srst svého psa pečovat pravidelně,
  • pokud budete volit kvalitní šampony pro psy a kvalitní kondicionéry pro psy na přírodní bázi,
  • když se zaměříte na speciální přípravky pro psy, obojky, pipety a další,

určitě tuto problematiku, stejně jako problematiku krmiva pro psy, hravě zvládnete.

Pro spokojený život vašeho psa

Krmivo pro psy, kosmetiku pro psy a veškeré chovatelské potřeby pro psy pořídíte na minadog.cz. I když pro spokojený život vašeho psa je v prvé řadě nutné především kvalitní krmivo pro psy, bez dalších chovatelských potřeb pro psy (obojky, vodítka, postroje, náhubky, misky, pelíšky, oblečky, hřebeny a kartáče, přípravky na péči o zuby pro psy a další) se váš pejsek také neobejde. Ve výbavě vašeho pejska by neměla chybět ani reflexní výbava pro psy, například svítící oranžový obojek nebo reflexní vesta.

  Black Friday: Vánoční dárky, se kterými potěšíte každou duši

Post by admin

Comment(0)