- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKrmivo pro psy je třeba správně dávkovat

Krmivo pro psy je třeba správně dávkovat

-

- Komerční sdělení -aktuality

Věřte nevěřte, ale není to ani tak o tom, co jíme, ale jaké množství jíme. A to platí i pro psy. Kvalita krmiva pro psy je samozřejmě důležitá, avšak více než o zdravé a nezdravé krmivo jde o zdravé a nezdravé množství granulí pro psy, konzerv pro psy a pamlsků pro psy. Jednoduše řečeno – budete-li svého pejska překrmovat, můžete mu přivodit obezitu, cukrovku, problémy s vnitřními orgány i potíže s klouby. Právě kolena, kyčle a další části pohybového aparátu mohou překrmováním trpět nejvíce. Až tedy budete kupovat krmivo pro psy (granule pro psy, konzervy pro psy, pamlsky pro psy, ale i doplňky stravy pro psy) pamatujte vždy na správné dávkování.

Pro účinný boj s parazity

Když se ohlédneme za letošní zimou, pár pořádně mrazivých dnů a nocí bychom v ní našli. Přesto se nemůžeme spolehnout na to, že by klíšťata a jiná havěť ze zemského povrchu zmizela nadobro. Vsaďte se, že i letos se bude tráva klíšťaty jenom hemžit. Pamatujte proto na antiparazitika pro psy, která vám a vašemu pejskovi usnadní neúnavný a stále trvající boj s klíšťaty, blechami a dalšími parazity.

  • Pokud budete o srst svého psa pečovat pravidelně,
  • pokud budete volit kvalitní šampony pro psy a kvalitní kondicionéry pro psy na přírodní bázi,
  • když se zaměříte na speciální přípravky pro psy, obojky, pipety a další,

určitě tuto problematiku, stejně jako problematiku krmiva pro psy, hravě zvládnete.

Pro spokojený život vašeho psa

Krmivo pro psy, kosmetiku pro psy a veškeré chovatelské potřeby pro psy pořídíte na minadog.cz. I když pro spokojený život vašeho psa je v prvé řadě nutné především kvalitní krmivo pro psy, bez dalších chovatelských potřeb pro psy (obojky, vodítka, postroje, náhubky, misky, pelíšky, oblečky, hřebeny a kartáče, přípravky na péči o zuby pro psy a další) se váš pejsek také neobejde. Ve výbavě vašeho pejska by neměla chybět ani reflexní výbava pro psy, například svítící oranžový obojek nebo reflexní vesta.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje