Ať už se chystáte vkročit do svazku manželského či vlastníte Svatební salón, nenechte si ujít největší podzimní svatební veletrh Svatební Expo, který proběhne 20. – 21. listopadu 2015 v Hotelu International v Praze 6, Dejvicích. Neváhejte přijít a užít si největší svatební akci roku, načerpáte zde nekonečné množství inspirace. To vše a mnohem více na jediném místě!

Co vás na veletrhu čeká

Veletrh vás zcela pohltí a provede zajímavými místy k uspořádání obřadu či hostiny. Budete mít možnost ochutnat různé svatební laskominy a dorty. Prohlédnete si svatební šaty, zkusíte si navléknout snubní prstýnek, poslechnete si svatební muziku. Zjistíte jak si vybrat fotografa, ručně psaná svatební oznámení, květiny nebo osobního svatebního koordinátora.

 

Svatební sezona
Svatební sezona

Na kolik vás tento zážitek vyjde?

Dvoudenní vstupenka je doslova za hubičku a vyjde vás na 100 Kč. Pohybovat se můžete ve všech prostorách veletrhu. Nebudou chybět módní přehlídky a další bohatý program. Obdržíte tištěný Svatební Expo Magazine, ve kterém naleznete v něm nejen inspirativní články od odborníků, ale také různé informace o veletrhu, podrobné popisy všech vystavovatelů a partnerů, kteří vám ochotně poskytnou mimořádné veletržní slevy.

  Módní show Valentino podzim 2014 – „ready to wear!“.

Svatební veletrh nejen pro dámy

Dámy se mohou bezstarostně kochat módními přehlídkami svatebních šatů a pánové najít správný oblek na míru. Přičemž se nabízí možnost ochutnat drink přímo od experta v alkohologické laboratoři. Adrenalin zvedne i společná soutěž v tombole.

Vezměte sebou i děti

Máte-li již drobotinu, neváhejte vzít děti sebou. K dispozici bude pro ně dětský koutek.

Rozhodně si nenechte ujít první a rovněž největší svatební veletrh nové sezóny. Budeme vás očekávat a velmi se těšit!

 

Svatební sezona
Svatební sezona

Více informací naleznete na www.svatebniexpo.cz

 

 

Related post

Služby

Rozlučte se s létem stylovým firemním večírkem na statku!

Zprávy

Svatební video zachytí vaše jedinečné okamžiky

Služby

Svatební fotografka je důležitou součástí každé svatby, jak vybrat tu nejlepší?

Comment(0)