Na mnoho lidí nepůsobí zimní období zrovna dobře. Krátké dny, málo sluníčka, chladno, sychravo, neustálý atak nemocí. To nám určitě nepřidá na zdraví ani dobré náladě. Každé období v roce má své klady a krásy, pokud ale budeme neustále nemocní a bez energie, nic z toho si neužijeme. Jak se nejlépe bránit únavě a nemocem, které na nás na podzim a v zimě číhají? Je třeba tělo podpořit v jeho činnosti, aby zafungovaly všechny dostupné mechanismy, a my jsme nebyli od podzimu do jara pořád „na hromadě“.

V dnešní době na nás odevšud útočí spoustu toxinů a cizorodých látek, které zanášejí naše tělo a znemožňují mu fungovat na maximum. Abychom se ubránili nemocem a nachlazení, musíme tyto toxiny z těla co nejúčinněji eliminovat. Jak na to? Na starost to má lymfatický systém, který ale mnohdy nepracuje, jak by měl. Tok lymfy je závislý především na pohybu těla. Pokud máme sedavé zaměstnání nebo pohybové potíže, je rozpohybování lymfy nedostatečné. Jelikož lymfatický systém ovlivňuje naši imunitu, jsme pak i více náchylní k nemocem. Jak podpořit tok lymfy a zlepšit si imunitu? Pomoci k tomu mohou i homeopatika, konkrétně drenážní přípravek s názvem Lymphomyosot®. Ten pomůže pročistit lymfatický systém a tím i tělo od škodlivin, čímž podpoří přirozenou obranyschopnost.

  Filtrovaná pitná voda snadno a rychle

Rozhodli jste se podstoupit tuto očistu? Pak vězte, že samotný přípravek nestačí a není samospásný. Podpořte váš organismus zdravější životosprávou, pohybem a vhodnou stravou, do té míry, jak je to jen možné. Vyhněte se umělým konzervantům, stabilizátorům, dochucovadlům a dalším chemickým aditivům. Zaměřte se na potraviny zajišťující vnitřní teplo, jak je zázvor, vařená zelenina a kvalitní bílkoviny. Uvidíte, že výsledky se brzy dostaví. Netřeste se před zimou, ale důkladně se na ni připravte!

 Lymphomyosot

Lymphomyosot

Related post

Zdraví

Úrazy aneb šestinedělí

Zdraví

Podzim s jeho krásami i úskalími

Comment(0)