- Komerční sdělení -zeny
ZdravíPodpořit imunitu a detoxikaci je nejlepší cesta k lepšímu...

Podpořit imunitu a detoxikaci je nejlepší cesta k lepšímu zdraví nejen v zimě

-

- Komerční sdělení -aktuality

Na mnoho lidí nepůsobí zimní období zrovna dobře. Krátké dny, málo sluníčka, chladno, sychravo, neustálý atak nemocí. To nám určitě nepřidá na zdraví ani dobré náladě. Každé období v roce má své klady a krásy, pokud ale budeme neustále nemocní a bez energie, nic z toho si neužijeme. Jak se nejlépe bránit únavě a nemocem, které na nás na podzim a v zimě číhají? Je třeba tělo podpořit v jeho činnosti, aby zafungovaly všechny dostupné mechanismy, a my jsme nebyli od podzimu do jara pořád „na hromadě“.

V dnešní době na nás odevšud útočí spoustu toxinů a cizorodých látek, které zanášejí naše tělo a znemožňují mu fungovat na maximum. Abychom se ubránili nemocem a nachlazení, musíme tyto toxiny z těla co nejúčinněji eliminovat. Jak na to? Na starost to má lymfatický systém, který ale mnohdy nepracuje, jak by měl. Tok lymfy je závislý především na pohybu těla. Pokud máme sedavé zaměstnání nebo pohybové potíže, je rozpohybování lymfy nedostatečné. Jelikož lymfatický systém ovlivňuje naši imunitu, jsme pak i více náchylní k nemocem. Jak podpořit tok lymfy a zlepšit si imunitu? Pomoci k tomu mohou i homeopatika, konkrétně drenážní přípravek s názvem Lymphomyosot®. Ten pomůže pročistit lymfatický systém a tím i tělo od škodlivin, čímž podpoří přirozenou obranyschopnost.

Rozhodli jste se podstoupit tuto očistu? Pak vězte, že samotný přípravek nestačí a není samospásný. Podpořte váš organismus zdravější životosprávou, pohybem a vhodnou stravou, do té míry, jak je to jen možné. Vyhněte se umělým konzervantům, stabilizátorům, dochucovadlům a dalším chemickým aditivům. Zaměřte se na potraviny zajišťující vnitřní teplo, jak je zázvor, vařená zelenina a kvalitní bílkoviny. Uvidíte, že výsledky se brzy dostaví. Netřeste se před zimou, ale důkladně se na ni připravte!

 Lymphomyosot
Lymphomyosot

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje