Jednoduchá trička nikdy nevyjdou z módy. Jejich podoba se ale mění spolu s aktuálními trendy. Hodí se na sport, na doma i pro volný čas. Pokud máte rádi nápadité a pohodlné oblečení nebo sháníte originální dárek, prohlédněte si kolekci triček Dean Russo, která nemá obdoby. Jedná se o kvalitní trička s krátkými rukávy ze 100% bavlny, navržená americkým umělcem Deanem Russo. Jsou opravdu vkusná, s jedinečným 3D efektem, plná barev a přitom rozhodně ne kýčovitá. Výroba probíhá v USA pod záštitou legendární značky The Mountain. Materiál i potisk triček vyniká trvanlivostí a kvalitou.

Kde tato trička koupit? Nemusíte objednávat složitě ze zahraničí. U nás je seženete na stránce www.ExtraTrika.cz spolu s dalším oblečením značky The Mountain. Čekají na vás populární zvířecí trička s opravdu věrným vyobrazením různých zvířat, vtipná trička, fantasy trička i komiksová trička. Pestrobarevná trička se zvířecími motivy od návrháře Dean Russo patří k autorským tričkům, která nemá jen tak každý a zaručeně s nimi zaujmete.

Hledáte jedinečný dárek, se kterým zaručeně potěšíte a ještě bude praktický? Pak darujte tričko, ale ne jen tak ledajaké. Barevná trička s 3D efektem pro děti i dospělé budou vždycky vhodným dárkem. Můžete vybrat některé z nich pro někoho z vašich blízkých k Vánocům, narozeninám nebo svátku. Nevíte, čím podarovat někoho z rodiny, přátel nebo kolegu v práci? Dárková trička váš problém vyřeší. Obdarovaný se jistě podiví nad vaší originalitou a nápaditostí.

  Cestujte kamkoliv se správnými zavazadly

S tričky The Mountain vždy uděláte dojem. Využijte výhodný nákup na e-shopu Extratrika.cz, v některých případech dokonce s dopravou zdarma. Obzvláště před Vánoci se větší objednávka za dobrou cenu určitě vyplatí. Můžete objednat oblečení třeba pro celou rodinu a budete mít ohledně vánočních dárků vystaráno. Jaký motiv vybrat? K nejoblíbenějším patří psi, kočky a lvi. Pro milovníky pitbullů je zde třeba překrásné triko Barevný Pitbull, které zaručeně potěší jak muže, tak i ženy.

Comment(0)