- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGainery: když chcete mít pořádné svaly

Gainery: když chcete mít pořádné svaly

-

- Komerční sdělení -aktuality

Snem mnoha mužů, ale i žen trávících mnoho hodin v posilovně, jsou především krásně vyrýsované svaly. Právě těch se dá velmi jednoduše dosáhnout pomocí gainerů. Co to vlastně je? Gainery jsou doplňky stravy s vysokým obsahem sacharidů a bílkovin. Jejich hlavním cílem je dodat vašemu tělu ihned po tréninku dostatečné množství živin a tím nastartovat růst svalů. Gainery vám tedy pomohou vytěžit z každého tréninku mnohem více užitku.

Efektivní cvičení

Gainery si můžete pořídit například na speciálním internetovém obchodě My body store, který se zabývá prodejem zdravé a sportovní výživy. Právě zde si můžete vybrat z bohatého množství nejrůznějších forem gainerů. Základní dávkování tohoto doplňku stravy je jednodušší než facka. Doporučená jedna dávka by se měla vzít cca 10 minut po cvičení. Rozhodně se nedoporučuje ji vypít na ex, ale postupně, například po 30 minutách. Podrobné rady, ohledně dávkování se můžete dočíst na mnoha internetových článcích či v příbalových letácích.

Proč brát gainer?

Gainer se bere především kvůli podpoře růstu svalové hmoty. Existuje ovšem přímá úměrnost mezi potřebou růstu svalové hmoty a dávkou gaineru. Pokud toužíte po velkém růstu svalové hmoty, můžete brát maximálně 3 dávky gaineru denně. Doporučuje se brát gainer vždy na prázdný žaludek a to buď mezi jídly, nebo po tréninku. Velkou výhodou je, že gainery můžete kombinovat s jinými doplňky stravy, například s proteiny, aminokyselinami, anabolizmy i carnitiny.

Který je nejlepší gainer? To je opravdu velmi těžké říct. Každému může vyhovovat jiný produkt. Není proto od věci poradit se před začátkem užívání gaineru s odborníky. Právě ti vám mohou vysvětlit klady a zápory jednotlivých gainerů a nasměrovat vás tím správným směrem.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje