- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCar rental Poprad si nemůžeme vynachválit

Car rental Poprad si nemůžeme vynachválit

-

- Komerční sdělení -aktuality

Miluji cestování a vesměs dvakrát do roka se snažím odjet buď sama na dovolenou či s sebou beru partu svých dobrých kamarádek. Rodinu ještě nemám, tudíž razím pravidlo, že čím více zážitků nyní načerpám, tím snadněji se mi posléze bude sžívat s rodinným životem. Tudíž jsem v loni v létě chtěla vyzkoušet naprosto nový druh cestování a to bez cestovní kanceláře, kterou jsem doposud vždy ke svým cestám využívala. Mou první zastávkou se mělo stát mé milované Slovensko, kde jsem chtěla trochu osvěžit své horské schopnosti a poprat se s túrami, které nejsou Vysokým Tatrám cizí. Využila jsem tak poprvé možnosti, zapůjčit si vozidlo na místě pobytu a k tomu mi domohl car rental Poprad, který navíc jako bonus přihodil i fakultativní výlet do místních jeskyní, což bylo opravdu úchvatné. Po Slovensku jsem tak mohla brouzdat ve svém zapůjčeném voze, kam jen to šlo.

Car rental Poprad pro dobrodruhy, jako jsem já

Služeb car rental Poprad jsem využila zejména z toho důvodu, že jsem po svém návratu ze Slovenska, chtěla ve svých cestách pokračovat do Rakouska, kde jsem byla naposledy jako dítě v populárním zábavním parku s rodiči. Nemohla jsem si tak dovolit jet až na Slovensko, zde nechat svůj vůz a následně odletět do Rakouska a následně, aby toho nebylo málo rovnou do sluncem zalitého Španělska. Tato možnost tak pro mě byla naprosto jasnou volbou a jsem ráda, že se podobné služby nabízejí. Nevím totiž, jak bych tuto situaci vyřešila jiným způsobem.

Vůz byl přesně podle mého gusta

Když jsem se poprvé spojila s car rental Poprad, domnívala jsem se, že mi osobní vůz bude doslova přiřknut a to bez možnosti výběru. Měla jsem tak strach z manuální převodovky, kterou ve svém autě nemám a se kterou bych se nejspíše velmi těžko sžívala. Naštěstí mi ovšem šikovný tým odborníků s výběrem pomohl a nechal mě si vybrat vůz, podle mého gusta. Vybrala jsem si tak vozidlo stejné řady, kterou mám doma a se kterou se cítím jistě. Na mých cestách mě tak doprovázel vůz, kterému jsem plně věřila, což je nesmírně důležité.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje