- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPoradna: Jak nakupovat kalhoty přes internet?

Poradna: Jak nakupovat kalhoty přes internet?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Najít dokonale padnoucí, pohodlné a kvalitní džíny je mnohdy běh na dlouhou trať. Ne všichni ale máme čas chodit po kamenných obchodech a třeba i několik hodin strávit ve zkušebních kabinkách. Pakliže si ani vy nemůžete dovolit zasekat se na celé odpoledne v obchodech, bude pro vás ideálním řešením nákup kalhot přes internet. Jak ale poznat, které jsou ty pravé, když si je nemůžete vyzkoušet ani osahat?!

Chcete poradit, jak nakupovat kalhoty online?

Pokud chcete nové dámské kalhoty a zároveň chcete ušetřit čas, pořiďte si je online. Poradíme vám, jak správně na to, abyste si vybrali ty nejlepší.

Tip první: znáte své míry?

Ať už si chcete na internetu koupit jakékoli oblečení, musíte znát své míry. Správný e-shop disponuje tabulkou velikostí, díky které jednoduše odhadnete, jaká velikost je vhodná právě pro vás. A dokonce se ani nemusíte měřit – stačí, když si doma vyzkoušíte kalhoty, které jsou vám pohodlné a dokonale sedí a následně jejich velikost porovnáte s velikostí kalhot v e-shopu.

Tip druhý: máte představu o střihu?

Při výběru džínů je důležité vědět, jaký střih hledáte a jaký vám vyhovuje. Střihů je hned několik, takže určitě je z čeho vybírat. Klasikou jsou džíny straight, které jsou rovné a pasují prakticky jakékoli postavě. Další oblíbené střihy jsou slim, skinny nebo třeba bootcut.

Tip třetí: víte, kde máte hledat?

Při výběru kalhot na internetu hraje klíčovou roli i e-shop. Vybírejte takový, kde vám dokážou nabídnout pestrý výběr, kvalitní materiály, pečlivé provedení a možnost vrácení zboží v případě, kdy se na poprvé netrefíte do správné velikosti. To všechno najdete v e-shopu Jeanscentrum.cz, kde vám jako bonus navíc garantují i odeslání zboží do jednoho dne a výměnu vráceného zboží do 14 dní od nákupu.

Tip čtvrtý: investujte do kvality

Pomoci v rozhodování vám může i znalost značek, které jsou známé tím, že se pyšní kvalitními výrobky. To vám může hodně usnadnit výběr a ušetřit čas – když budete vědět, jakou značku hledat, nebudete se muset zdržovat dalšími maličkostmi. Ověřenou kvalitou jsou džíny Wrangler, které se vyrábí v mnoha střizích a z kvalitní kombinace bavlny a elastanu.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje