- Komerční sdělení -zeny
CestováníKomfortní ubytování v Jeseníkách pro Vaši aktivní dovolenou

Komfortní ubytování v Jeseníkách pro Vaši aktivní dovolenou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jeseníky jsou krásné hory s nekonečným prostorem pro aktivní odpočinek i relaxaci. Nabízí Vám spoustu aktivit na letní i zimní období.

Jeseníky v létě

V létě si můžete vybrat z početných turistických tras s krásnými výhledy a zajímavostmi na trase, k dispozici je mnoho cyklotras pro začátečníky i pokročilé MTB jezdce s náročným stoupáním i sjezdy. Obě aktivity mohou vést po nádherných hřebenech s panorámaty, která neomrzí a rádi se sem budete vracet. Můžete využít i půjčovny koloběžek, kterou jsou příjemným zpestřením. Pro nesportovní typy nabízí Jeseníky spoustu zajímavostí – vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Karlova Studánka, termální park Velké Losiny, faunapark, adrenalinový park Jeseník, přehrada Slezská Harta nebo pro milovníky vody je zde městské koupaliště v Jeseníku či zatopené lomy.

Jeseníky v zimě

Zimní aktivity asi není nutné velice představovat – v první řadě jsou lyžařské areály téměř „na každém rohu“. Vybrat si můžete z velkých areálů jako Kouty nad Desnou, Dolní Morava, Červenohorské sedlo nebo třeba oblíbená Ramzová. Z těch menších, ale zato moc hezkých lyžařských areálů je to například Kopřivná, Karlova Studánka, Filipovice, Malá Morávka nebo Karlov. Ve většině jmenovaných najdete i půjčovny lyží, snowboardů, běžek i vybavení na zimní sporty.

Jste-li milovník bílé stopy, Jeseníky pro Vás stanou druhým domovem – objevte nepřeberné množství kvalitně upravených běžkařských tras pro klasiku i bruslení! Pokud si vyberete krásnou hřebenovku, vyjde Vám počasí, tak si buďte jisti, že se Vám tento aktivní zážitek nesmazatelně zapíše do paměti.

Podrobné informace o výletech, počasí, ubytování v Jeseníkáh:
https://www.navstivtejeseniky.cz/

Při zimních i letních aktivitách nezapomínejte na bezpečí!
Mějte po ruce nabitý mobilní telefon s číslem na horskou službu: 1210.
https://www.horskasluzba.cz/cz/oblasti/jeseniky

Při aktivní dovolené je dobré mít zázemí pro odpočinek a relaxaci,
abyste mohli další den znovu vyrazit vstříc dobrodružství….

Doporučujeme ubytování ve Filipovicích

Filipovice se dají považovat za srdce Jeseníků a tudíž to máte ke všem bodům zájmu blízko. Najdete zde nově zrekonstruovanou horskou chalupu, která je vybavena prostornými 4 lůžkovými apartmány s vlastním sociálním zařízením. Nachází se na dobře přístupném místě, na východní straně hlavního hřebene masívu Hrubého Jeseníku.

Hostům poskytuje komfortní a přitom cenově dostupné ubytování v Jeseníkách, ideální pro rodiny s dětmi nebo přáteli. Ubytování je zde vhodné jak v létě, tak v zimním období. K dispozici u chalupy je velký travnatý pozemek s dětským hřištěm, pískovištěm, trampolínou pro děti; k venkovnímu večernímu posezení dobře poslouží i grill nebo ohniště.

Zrelaxovat po náročném dni můžete posezením v restauraci u chutného jídla a piva nebo v příjemném relax-centru, které je v těsném sousedství horské chalupy Filipovice.

http://www.penzionfilipovice.cz/
info@penzionfilipovice.cz
+420 777 121 043Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje