- Komerční sdělení -zeny
CestováníKomfortní ubytování v Jeseníkách pro Vaši aktivní dovolenou

Komfortní ubytování v Jeseníkách pro Vaši aktivní dovolenou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jeseníky jsou krásné hory s nekonečným prostorem pro aktivní odpočinek i relaxaci. Nabízí Vám spoustu aktivit na letní i zimní období.

Jeseníky v létě

V létě si můžete vybrat z početných turistických tras s krásnými výhledy a zajímavostmi na trase, k dispozici je mnoho cyklotras pro začátečníky i pokročilé MTB jezdce s náročným stoupáním i sjezdy. Obě aktivity mohou vést po nádherných hřebenech s panorámaty, která neomrzí a rádi se sem budete vracet. Můžete využít i půjčovny koloběžek, kterou jsou příjemným zpestřením. Pro nesportovní typy nabízí Jeseníky spoustu zajímavostí – vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Karlova Studánka, termální park Velké Losiny, faunapark, adrenalinový park Jeseník, přehrada Slezská Harta nebo pro milovníky vody je zde městské koupaliště v Jeseníku či zatopené lomy.

Jeseníky v zimě

Zimní aktivity asi není nutné velice představovat – v první řadě jsou lyžařské areály téměř „na každém rohu“. Vybrat si můžete z velkých areálů jako Kouty nad Desnou, Dolní Morava, Červenohorské sedlo nebo třeba oblíbená Ramzová. Z těch menších, ale zato moc hezkých lyžařských areálů je to například Kopřivná, Karlova Studánka, Filipovice, Malá Morávka nebo Karlov. Ve většině jmenovaných najdete i půjčovny lyží, snowboardů, běžek i vybavení na zimní sporty.

Jste-li milovník bílé stopy, Jeseníky pro Vás stanou druhým domovem – objevte nepřeberné množství kvalitně upravených běžkařských tras pro klasiku i bruslení! Pokud si vyberete krásnou hřebenovku, vyjde Vám počasí, tak si buďte jisti, že se Vám tento aktivní zážitek nesmazatelně zapíše do paměti.

Podrobné informace o výletech, počasí, ubytování v Jeseníkáh:
https://www.navstivtejeseniky.cz/

Při zimních i letních aktivitách nezapomínejte na bezpečí!
Mějte po ruce nabitý mobilní telefon s číslem na horskou službu: 1210.
https://www.horskasluzba.cz/cz/oblasti/jeseniky

Při aktivní dovolené je dobré mít zázemí pro odpočinek a relaxaci,
abyste mohli další den znovu vyrazit vstříc dobrodružství….

Doporučujeme ubytování ve Filipovicích

Filipovice se dají považovat za srdce Jeseníků a tudíž to máte ke všem bodům zájmu blízko. Najdete zde nově zrekonstruovanou horskou chalupu, která je vybavena prostornými 4 lůžkovými apartmány s vlastním sociálním zařízením. Nachází se na dobře přístupném místě, na východní straně hlavního hřebene masívu Hrubého Jeseníku.

Hostům poskytuje komfortní a přitom cenově dostupné ubytování v Jeseníkách, ideální pro rodiny s dětmi nebo přáteli. Ubytování je zde vhodné jak v létě, tak v zimním období. K dispozici u chalupy je velký travnatý pozemek s dětským hřištěm, pískovištěm, trampolínou pro děti; k venkovnímu večernímu posezení dobře poslouží i grill nebo ohniště.

Zrelaxovat po náročném dni můžete posezením v restauraci u chutného jídla a piva nebo v příjemném relax-centru, které je v těsném sousedství horské chalupy Filipovice.

http://www.penzionfilipovice.cz/
info@penzionfilipovice.cz
+420 777 121 043Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje