Velmi kvalitní vína Premier Wines & Spirits můžeme beze strachu označit za všelék, který vyléčí nejeden neduh. Pokud k tomu navíc připojíme i skvělou chuť, není důvod, proč si sem tam dvě deci bílého či červeného nedopřát.

Dvě deci ke zdraví

Ze všech stran se na nás valí informace o nejrůznějších civilizačních chorobách. Některým nemocem se dá ale předcházet. Vědci například zjistili, že látka resveratrol, která je ve vínu obsažena, chrání před zhoubným bujením buněk. Může se tak snížit riziko rakoviny jater, prsu či plic. Látky obsažené ve víně také posilují naši imunitu. V době chřipek tak k pravidelnému přísunu vitamínů můžete přiřadit konzumaci vína.

Víno Premier Wines & Spirits vám také poslouží při zvláštních příležitostech. Když vás navštíví přátelé, když chcete něco oslavit, nebo jen chcete strávit hezký večer se svými blízkými. V takových případech není nic lepšího než si nalít sklenku kvalitního vína a zvýšit tak ve svém těle přítomnost hormonu štěstí.

 

Při dietě opatrně

  Lapače snů vás ochrání a zároveň jsou dekorací

Několikrát týdně se potíte v posilovně, hlídáte si, co jíte a pak, když se zvážíte, zjistíte, že je vaše váha stejná, ne-li ještě vyšší než naposledy? Tak jako v každém alkoholu, i ve víně se skrývá spousta kalorií. Pokud tedy chcete zhubnout, neměli byste víno konzumovat každý večer. V rámci redukčního jídelníčku byste si měli dopřát maximálně dvě deci týdně.

Premier Wines & Spirits ovšem není prodejcem pouze kvalitních vín. Můžete si zde zakoupit také kvalitní rumy, absinth, destiláty a další alkoholické nápoje. Pro více informací se podívejte na jejich web.

Post by admin

Comment(0)