Každá žena miluje luxusní parfémy, které v sobě snoubí neuvěřitelnou sílu, které posléze neodolá jediný muž. Ani já na tom nejsem jinak. Svého nynějšího partnera jsem navíc laicky řečeno „sbalila“ právě na neuvěřitelné kouzlo snoubících se vůní, které mají pouze a jen Tiziana Terenzi niché parfémy, na které nedám já ani moje sestra již nějakou tu dobu dopustit. Každý parfém této značky je naprosto jiný a ojedinělý, čehož si považuji ze všeho nejvíce. Pro mého partnera jsem se tak stala v daný kouzelný okamžik jedinečnou bytostí, za kterou mne považuje dodnes. Letos jsme spolu oslavili své první výročí, k němuž jsme nemohla dostat nic jiného než další parfém z této úžasné kolekce vůní. Ještě nyní mu za něj děkuji.

Tiziana Terenzi niché parfémy nejsou obyčejné parfémy

Za svůj život jsem vystřídala již celou řadu parfémů. Každý parfém, který jsem ve své kosmetické skřínce měla, byl něčím jedinečný. Ovšem každý z nich mne časem přestal takzvaně bavit a musela jsem ho urychleně vyměnit. Některé vůně se pro mne časem staly být příliš těžkými jiné zase lacinými náhražkami světoznámých značek. Když jsem však narazila na Tiziana Terenzi niché parfémy zůstala jsem jim naprosto věrná. Ptáte se proč? Protože jsou jedinečné a každý z nich má své specifické kouzlo, stejně tak jako všechny ženy na této planetě.

Můj partner ode mne rovněž dostal jednu luxusní vůni

  Vibrátory pro ženy – erotické hračky, které vám zpříjemní život

Tiziana Terenzi niché parfémy se řadí mezi takzvané unisex parfémy, což pro mne znamenalo jediné, a sice potěšit svou novou láskou jedním takovým luxusním parfémem. Z počátku byl na pochybách a jako asi každý muž, nechtěl věřit tomu, že se jedná opravdu o unisex vůni, která bude i s jeho tělem spolupracovat naprosto na výbornou. Po chvíli se ale otrkal a vyrazil se svou novou vůní do společnosti. Nejeden jeho kolega mu jeho nový parfém pochválil a první otázka tak téměř vždy směřovala k tomu, o jaký parfém se jedná. Můj partner je ale tajnůstkář, tudíž si tuto informaci nechal s grácií pro sebe.

 

Post by admin

Comment(0)