Kdo miluje výrazné barvy jako my, máte se na co opravdu těšit. Jsou krásné a skutečně působí letním dojmem. Pokud budete třídit šatník a zjistíte, že v něm převládají neutrální barvy, měli byste jít nakupovat. Nebojte se výrazných barev, toto období si je přímo žádá. Pokud nemáte rádi výrazné oblečení, zkuste tyto barvy zvolit na doplňcích. Poradíme vám, jak tyto barvy nosit.

Žlutá

Tuto barvu můžeme nazvat barvou slunce. Žlutá je spojena se smíchem a štěstím, a proto byste tuto barvu měli zařadit do svého šatníku. Tato barva se dokonale hodí opálené pleti.

Jak žlutou kombinovat?

Můžeme zvolit klidně výraznou žlutou sukni. Pokud rádi experimentujete s barvami, můžete zvolit smaragdově zelené tílko s krajkou. k této žluté se hodí dokonale i černé nebo bílé tílko. Jako obuv můžeme zvolit klidně mokasíny s imitací hadí kůže. Výborný doplněk k tomuto outfitu se dokonale hodí kožená silně růžová ledvinka. Jak vidíte, celý outfit je plný barev a dokonale k sobě harmonicky ladí.

Oranžová

Tuto barvu můžeme přirovnat k optimismu. Stačí si jen vybrat správný odstín této barvy, který lahodí vašemu oku. Odstíny této barvy jsou různé a to světlé, neonové, tmavé a rovněž tuto oranžovou přirovnávají ke korálové, která je také IN. Pokud si neumíte představit, jak tuto barvu na oblečení nosit, stačí si zvolit nějaký oranžový doplněk. Pokud si zvolíme černé kalhoty k tomu černé sako dokonale tato neutrální barva zvýrazní koženou kabelku v korálové barvě. Pokud byste měli potřebu více zpestřit tento outfit můžete zvolit libovolnou korálovou brož, kterou si připnete na sako.

  Český distributor LEVELSPORTKONCEPT spojil síly se značkou Mizuno

Modrá

Nosí se jasně sytá modrá barva. Je to v podstatě pastelová barva a dokonale se hodí pro blondýnky. Jak ji kombinovat? Tato barva se výborně hodí k bílé, černé nebo ji klidně můžeme kombinovat s pastelovými barvami. Jak outfit zvolíme černé džíny s černým tričkem, jako obuv můžeme zvolit černé mokasíny. A výborná kombinace k této pastelové barvě je výrazná lesklá růžová crossbody kožená kabelka. Dokonalý outfit, co říkáte?

Vzory

V tomto roce se objeví zvířecí podtisku, smíšené vzory, černobílé šachovnicové, a nejvíce moderní budou vzory s imitací hadí podtisku. Tyto kousky s budou objevovat na oblečení, obuvi, doplňcích a i kožených kabelkách. Jsou opravdu módním hitem.

Pokud nevíte jak správně nosit tyto podtisku pomůžeme Vám jak na to. Stačí zvolit jeden kousek s touto potiskem a to například kotníkové kozačky. Zvolíme si modré džíny k tomu bílé klasické tričko s dlouhým rukávem. Na závěr zvolíme jemně růžovou listovou koženou kabelku. Co řeknete dámy, líbí se Vám tento outfit? Nám rozhodně ano!

Pevně ​​věříme, že se Vám tento článek líbil a nebudete se bát kombinovat tyto kousky. Jsou opravdu IN, tak jejich začněte nosit.

  Český moderátor a herec Jan Vobora - dobýt zahraničí je mnohem snadnější než si myslíte !!!

Zdroj obrázků: www.google.cz, Emotys.cz

Post by admin

Comment(0)