- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCo si nezapomenout vzít na dovolenou

Co si nezapomenout vzít na dovolenou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jaro nám začala a lidé začínají chodit na předčasné dovolené kvůli tomu, že jsou levnější a tím je výhodnější nakoupíte a ušetříte. Některý nakupují dovolené last minute, které koupí za pár korun. Je to výborná koupě a lidé to rádi využívají. Můžeme si říci, že dovolenou v tomto období koupíte levnější než v sezóně. Dovolenou si zaslouží každý z nás. Pro nás a naše tělo je třeba se trochu zrelaxovat, odpočinout a hlavně vypnout z běžného stereotypu. Dnes budeme hovořit o tom co je třeba si vzít na vaši dovolenou k moři.

Plavky

Samozřejmě když jdeme k moři, je třeba si vzít plavky. Ale nezapomínejte na to, že jedny Vám nestačí! Vezměte si alespoň troje párů, protože nikdy nevíte, zda se Vám jedny neztratí nebo neroztrhne. Výhodou plavek je, že jsou malé a nezaberou mnoho místa.

Brýle

Brýle jsou velmi potřebná věc, která Vás ochrání před slunečními paprsky. Nejlépe, jak si ochráníte vaše oči před sluncem, jsou sluneční brýle s UV filtrem. Tyto brýle vás ochrání a vaše oči budou v bezpečí a vy si můžete užívat sluneční paprsky naplno. Stačí si vybrat jen ty správné, které se hodí k vaší tváři.

Klobouk

Bez klobouku ani na krok! Toto je velmi důležitá věc, která vás ochrání před horkým a palivo sluncem. Určitě nikdo z nás nechce dostat na dovolené úpal a ležet v horečkách a zimnici na hotelovém pokoji. Proto nezapomínejte si k pláži přibalit i klobouk.

Opalovací krém

Jednou z důležitých věcí jak si ochránit svou pokožku je opalovací krém alespoň s ochranným faktorem 20. Při aplikování krému ochráníte svou pokožku před spáleninami a pozdním loupáním pokožky. Určitě nechcete zažít popálenou kůži a proto si nezapomeňte koupit opalovací krém, nejlépe s nejvyšším ochranným faktorem.

Taška

Samozřejmě důležité je do čeho všechny ty dáte potřebné věci. A proto nezapomínejte i na tašky. S našich osobních zkušeností je nejlepší zvolit koženou. Díky kůži se nám písek nedostane dovnitř kabelky, protože je s pevného materiálu a s hrubým prošíváním. A my díky tomu se nemusíme rozčilovat, že máme písek i tam. Pokud jdete na pláž je dobré zvolit koženou kabelku většího rozměru, ale pokud jdete podívat město stačí Vám přibalit menší například koženou ledvinku

Peněženka

Při cestování Vám netřeba velkou koženou peněženku, spíše Vám stačí peněženka menšího rozměru do které si vejdete důležité dokumenty a peníze. Hlavně nezapomínejte na to, když půjdete na dovolenou prohlédnout si či v peněžence máte všechno a to občanský, kreditní karty a nezapomeňte i na hotovost.

Pevně ​​věříme a doufáme, že jste se inspirovali tímto článkem a že Vám byl užitečný.

zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje