- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyNĚŽNÉ VÍTĚZSTVÍ S KOSMETIKOU Z OSLÍHO MLÉKA

NĚŽNÉ VÍTĚZSTVÍ S KOSMETIKOU Z OSLÍHO MLÉKA

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mléčné produkty obsahují mnoho vitamínů, proteinů, probiotik a jiných tělu prospěšných látek. Již Hippokrates (460 – 370 př. n. l.) psal o léčebných účincích oslího mléka. Předepisoval mléko nejen na zažívací potíže, ale také na kožní problémy jako jsou otoky či na hojení ran.

V době římské, bylo oslí mléko uznávaným lékem.

Účinky oslího mléka byly zmiňovány již v encyklopediích a lékařských studiích v letech 23-79 n.l. Pliniusem (byl římský válečník, a filozof, autor nejvýznamější přírodovědné encyklopedie starého Říma – Naturalis historia)

V oslím mléce se koupala královna Kleopatra a také se říká, že druhá žena Nera (Poppaca Sabina) si oslím mlékem omývala obličej i sestra Napoleona (Paulina Bonaparte) hojně používala oslí mléko ke zkrášlujícím a léčivým procedurám.1

Síla oslího mléka spočívá v jeho složení, které je bohaté na minerály, draslík, vápník, hořčík a sodík. Všechny tyto silné složky jemně, ale účinně zjemňují a zvláčňují pokožku nejen obličeje, ale také celého těla. V neposlední řadě také mléko účinně zabraňuje stárnutí pleti tedy i tvorbě vrásek.

Denní hygiena a kosmetická péče ovlivňuje pH pokožky. Kyselina mléčná obsažená v tomto mléce udržuje vlhkost v pokožce a hluboce jí hydratuje. To znamená, že velmi příznivě ovlivňuje pH pokožky. Nevysušuje, po použití nedochází ke stahování pokožky a šupinatění či začervenání.

Svým složením jsou kosmetické produkty vhodné zejména pro pleť vyzrálou, suchou a hlavně problematickou (akné, ekzémy, psoriáza – lupénka….)

Takže jak již bylo řečeno kosmetika z oslího mléka jednoznačně šetrně a jemně vítězí nad neduhy pokožky celého těla.

Náš e shop www.tenerawin.cz v překladu z latiny znamená něžné vítězství 🙂 Vám nabízí celou řadu kosmetických produktů z oslího mléka jako jsou šampóny, obličejové krémy, tělová mléka, tělová másla, mýdlo a jiné.

Produkty dovážíme přímo z Řecka od výrobce Pharmaid.gr

Pokud jste se dočetli až na konec doufáme, že je článek pro Vás přínosný a navštívíte naše e shopové stránky. Budeme rádi, když si produkty koupíte, vyzkoušíte a zjistíte, že se jedná opravdu o vítězství nejenom v krásné a zdravé pleti, ale také za rozumnou cenu.

Mgr. Uršula Kurková

1 https://en.wikipedia.org/wiki/Donkey_milk

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje