xMáte rádi originální věci z jednoho a prostého důvodu a tím je, že se chcete odlišovat od okolí a nechce splynout s davem? Naprosto vám rozumíme, proto se podívejte na rozsáhlou nabídku originálních věcí na portálu www.webus.cz. Najdete zde nápadité dámské oblečení, které nepodléhá klasickým konfekcím normálně dostupné v obchodech, dekorace a doplňky do vašeho bytu v podobě zajímavých obrazů nebo keramických výrobků. Zájemci o zajímavé techniky jakožto patchwork, ubrouskovou techniku, nebo pletení z papíru si jistě přijdou na své!

Velmi oblíbená metoda Patchwork

Patchwork je velice stará technika šití. Jejími prvními průkopnicemi byly již ženy v pravěku, přitom tato metoda je i v současnosti neuvěřitelně populární! Tento slavný textilní motiv tvoří různorodé časti a druhy textilií, které jsou sešité v jeden celek. Z pravěkého období se jako prvopočátky Patchworku dají považovat deky a přehozy sešité právě z mnoha zbytků kůží, které byli zdobené vypalovanými, nebo vyrývanými symboly.

Tato tradice se po mnoho staletí vyvíjela a v současnosti se jedná o velice žádanou dekoraci a doplněk do interiéru. Patchwork dokáže svým osobitým stylem dokreslit příjemnou domácí atmosféru a ztlumit strohost a neútulnost dnešních moderních interiérů.

  Výstava Andy Warhol – I´am OK v Praze

x

 

Decoupage, neboli ubrousková technika

Ubrousková technika je velice efektivní a přitom zcela jednoduchá. Vyžaduje pouze dávku soustředění a dodržení pracovního postupu. Výsledek ale stojí za to! Tento hit je oblíbený zejména pro své nízké náklady, díky kterým dosáhnete krásných výrobků. Potřebujte pouze ubrousek s pěkným motivem, speciální lepidlo a bezbarvý lak. Můžete vtisknout staré věci zcela nový rozměr použití této metody.

x

Related post

Móda a Styl Trendy zboží

Náušnice se Swarovski elements

Comment(0)