- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyJdeme na rande v době epidemie covid-19

Jdeme na rande v době epidemie covid-19

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ano, také na pohodlné a bezstarostné randění má covid-19 nepříjemný dopad. Jednak hrozí riziko nákazy a kromě toho je spoustu míst uzavřených, takže jít do kina, do nějaké příjemné kavárny, baru nebo do kina je v tomto období trochu komplikované. Ano, ale ne nemožné a láska si cestu vždy najde.

S kým a kam tedy jít na rande?

Pokud již někoho na seznamce objevíte a domlouváte si rande, tak není nic jednoduššího, než i toto téma ohledně koronaviru zmínit. Pokud jste byli již oba nakažení v nedávné době a uplynuly od posledních příznaků 2 až 3 týdny, pak je riziko nákazy opravdu nízké.

Navíc pokud žijete tak nějak sami a nemáte rodinu, což se dá v případě seznamování a zájmu o rande předpokládat, pak je to o to lepší, protože tak nikoho dalšího nebudete ohrožovat v případě nákazy covid-19. To ovšem nic nemění na tom, že to je pořád rizikové a pokud si navíc sundáte roušky, může k nákaze dojít. Nesmíte zapomínat, že jde nejen o vás, ale také o všechny lidi, se kterými přicházíte do styku a mohli byste je nakazit. A to jsou kromě rodinných příslušníků také třeba kamarádi a kolegové v zaměstnání.

Jak rande posunout a nahradit nějak jinak?

Velkou výhodou dnešní doby je možnost online komunikace, takže i když toto období kvůli covid-19 moc nepřeje randění tam venku, pořád jsou další možnosti. Díky internetu a chytrým zařízením si můžete neomezeně se svým protějškem volat a nejen to. Vy se můžete i vidět, což je opravdu úžasné a dokážete díky tomu rande naživo úspěšně oddálit.

Má epidemie covid-19 nějaký přínos na seznamování a randění? Určitě ano. Díky tomu se můžete s člověkem na druhé straně trochu lépe poznat díky možnosti online volání i s video přenosem a může se tak stát, že velice rychle poznáte, že vlastně hledáte někoho jiného nebo dokonce odhalíte člověka, se kterým ani nikam ven jít nechcete.

A pokud objevíte své osudové štěstí, pak by pro vás měl být covid-19 třeba první výzvou a překážkou, kterou spolu zvládnete, otestujete si trpělivost a váš vztah může být už v počátcích o něco pevnější. Tak co vy na to? Pojďte se seznamovat a užívat si i v době koronavirové – jde přece o tvoje rande.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje