- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDarujme svým nejdražším originální dárek!

Darujme svým nejdražším originální dárek!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Všichni to známe. Blíží se datum velkého životního jubilea nebo důležité životní události některého/některé z našich milovaných a my pro něj/ni stále nemáme vhodný dárek.

Chceme, aby dárek splnil účel, ale zároveň aby ​​se obdarovanému člověku líbil. Ideální by bylo, kdyby byl i originální, cool a ohromil i ostatních. Nechceme však kvůli němu přijít o všechny naše úspory.

Obdarování dárkem, který si všimnou všichni

Osvědčeným dárkem je již tradičně nějaký kus oblečení. Potřebujeme znát pouze tu správnou velikost.

Mikiny či trička s trefnými a výstižnými nápisy jsou vynikající volbou. Pokud ještě i sami vymyslíme napsaný slogan, nestane se, že by se setkali dva stejně oblečení lidé. Využití tohoto typu dárků je opravdu pestré. Můžeme jej použít k narozeninám i svátku (do textu snadno zakomponujeme věk i jméno, popřípadě i nějakou společnou fotku), výročí vztahu a svatby, k narození dítěte či při svatbách.

Dárek v podobě takových triček a oblečení s potiskem může být vhodné použít dokonce i jako svatební dar. Ten může zahrnovat například trička na rozloučenou se svobodou nebo trička pro páry, kterými dáme všem najevo, že ti dva patří k sobě, případně to může být i dárek pro dlouholetých manželů – například s popisem „Jsme svoji od …“ s datem jejich svatby.

Velký úspěch mají v poslední době i ponožky. Různobarevné, vysoké, vzorované. Tak proč ne i s nápisy?

Úspěch s dárkem můžeme mít i v případě, že ho sami vyrobíme. Bude v něm tedy kousek přidané hodnoty, naší energie a času. Možností je nespočet. Stačí se zamyslet, co má náš oslavenec nejraději.

V případě, že nám nic nenapadne, je fajn spoléhat na klasiku. Vonné svíčky, kytice lučních květů nebo usušené, namíchané čaje z naší vlastní zahrádky. Zaručeně tím nic nezkazíme. Obdarovanou osobu můžeme okouzlit i pěkným aranžmá či zabalením. Dodá mu to ten správný šmrnc!

Připomeňme si společně strávené chvíle, vzácné události a zážitky

Pokud máme s oslavencem mnoho společných zážitků, které se nám i podařilo zvěčnit na fotografie, můžeme ho obdarovat fotokolážou nebo fotoknihou. Trend digitalizace je čím dál tím více silnější, avšak listovat mezi vytištěnými hmotnými fotkami je mnohem příjemnější.

Pokud jsme náhodou tuto možnost využily již někdy jindy, nemusíme zoufat. V nabídce jsou totiž i fotokalendáře. Jednoduše ho vytvoříme na stránce, kde je nabízejí. Pro každý měsíc můžeme vybrat fotky, kterými chceme obdarovanému připomenout konkrétní situace.

Odvážným štěstí přeje – i při netradičních dárcích

Variantou dárku může být stejně něco živé. Někoho by mohli potěšit například hrnkové květiny. Pokud ale našeho přítele dobře známe, je zodpovědný a víme, že vždy toužil po zvířátku, tento sen mu můžeme splnit i při takové události. Z našeho dárku tak může být oblíbený domácí mazlíček.

Je však třeba předem dobře zvážit zda je náš živý dárek vhodný a zda daná osoba bude mít dostatek času na péči. Mezi nenáročnější zvířátka patří hlodavce či plazy. Některým druhům ještěrek totiž postačuje přijímat potravu jednou za jeden až dva dny.

Ať se však rozhodneme pro jakýkoliv dárek, dopředu zvažme jeho vhodnost a zájmy člověka, kterého se právě chystáme obdarovat.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje