- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMasáže tak trochu jinak, než jak je znáte

Masáže tak trochu jinak, než jak je znáte

-

- Komerční sdělení -aktuality

Díky kvalitní masáži se každý člověk může těšit na něco nového. Pokud je pro vás klasická masáž nedostatečně intenzivní a intimní a chcete vyzkoušet něco nového, tak se seznamte s tantrickými masážemi. Nejedná se o nic hříšného, ale o příjemnou slast, kterou byste si určitě neměli odpírat. Tantrická masáž Hradec, smyslná masáž Hradec, tantrická masáž intimních míst, celostní smyslné masáže, ale také třeba právě erotické masáže Hradec, je to, co vás maximálně oslní. Vyzkoušejte jednou právě tento typ masáže a garantuji vám, že klasické masáže pro vás již budou pasé.

Tantra masáž neumí každý a je třeba hledat

Jistě už jsme všichni slyšeli o tantře. Tantra vyznání, tantrické milování, tantrické kurzy, tantrické masáže Hradec, tantrické potěšení jako takové a podobně. Tantrické masáže nabízí dnes každý druhý salón (opravdu kdedo), ale rozdíly v kvalitě jsou skutečně markantní. Zatímco na klasickou masáž vám stačí kurz a trošku cviku a praxe, tak na tantrickou masáž je zapotřební daleko více. Je potřeba se umět na klienta skutečně napojit a vcítit se do jeho potřeb i tužeb. Toto dokáže skutečně málo tantrických masérek. Jistotou je portál ulesnivili.cz, kde je výběr masérky sázkou na jistotu. Vyzkoušejte si zdejší tantru Pardubice, tantru Hradec, celostní smyslné masáže nebo třeba celostní smyslná masáž.

Pevně dané hranice

Tantrická masáž je sice ve svém základu o sexualitě a jejím hledání, ale má také své pevně dané hranice. Během tantrické masáže zůstává klient po celou dobu masáže v tzv. pasivní, tedy přijímající roli, při níž nedochází k sexu ani k jiné erotické výměně mezi klientem a masérkou. Je to zejména z toho důvodu, aby se klient mohl co nejvíce nacítit na sebe a své potřeby.“)

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje