- Komerční sdělení -
Zajímavosti Na víně do Alifea si pochutnáte

Na víně do Alifea si pochutnáte

-

- Komerční sdělení -

Kvalitní víno zraje už na vinici – posvátná věta všech vinařů. Každý z nich vám to potvrdí. Jak se starat na začátku o víno patří ke kroku, který se vám na konci beze sporu vrátí. Kvalitní vína se rodí po celém světě. Alifea dokáže nabídnout vína česká, z Evropy, ale i vína světová.

Výběr je široký

Alifea je na trhu již dlouho, od roku 2012. V jejich nabídce najdete jak kvalitní bílá vína, tak i kvalitní červená vína. Z těch světových vín vás oslní a nadchnou vína z Francie, Itálie, Austrálie, Nového Zélandu nebo Argentiny.

Vyzkoušejte třeba toto kvalitní bílé víno:

  • Pinot Blanc
  • Tectonia Savignon
  • Tectonia Chardonnay
  • Tramín
  • A spousty dalších druhů.

Z těch červených jsou v nabídce:

  • Cabernet Savignon
  • Svatovavřinecké
  • zemské víno
  • Zweigeltrebe
  • A spousty dalších druhů.

Tato vína jsou dokonalá, co se týče chuti, vyzrálosti i kyselosti. Naprosto splňuje všechna kritéria odborníků vína.

Můžete sami ochutnat

Od Alifei máte jedinečnou možnost si jejich vína vyzkoušet a ochutnat. Záleží na vás, kterou degustaci vín si vyberete. Máte několik možností právě podle vaší chuti si vybrat, jaké víno chcete ochutnat. Dáte přednost španělským bílým odrůdám nebo vínu Bordeaux? Čeká tady na vás také Cabernet Savignon z Nového Světa nebo Argentinská vína. V popředí toho všeho stojí profesionálové, sommelieři či vinaři. Tato vína vám dopřejí nevídané chutě. Zajímavé pro vás mohou být vína z Burgundska, Kalifornie ale ani vína z Moravy tady nechybí.

Degustace vín Praha vám ukáže chutě vín z celé Evropy, poznáte tajemné chutě jak kvalitních červených vín, tak bílých vín. Záleží na vás, které oblasti jsou nejbližší vašemu srdci a kterým z nich dáte přednost.

Není nad sadu vína

Co byste řekli na závěr celé degustační sady? Jistotou v této oblasti jsou vína španělská, nicméně vína z Toskánska taky oceníte.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání splnit.  Skvělou snídani si můžete objednat nejen prostřednictvím e-shopu pekařství, ale...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete chtít pro svého drobečka jen to nejlepší. V posledních letech...
- Komerční sdělení -

Měkká náruč mikroplyše

Jedním z nejoblíbenějších materiálů ložního povlečení je v současné době mikroplyš. Oceníte u něho nejen příjemný pocit na omak, ale také...

Už jste četli?

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete...
- Komerční sdělení -

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje