- Komerční sdělení -zeny
BydleníEkonomicky dostupné teplo, to jsou dřevěné pelety!

Ekonomicky dostupné teplo, to jsou dřevěné pelety!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Teplo domova oceníme zejména v zimním a chladném období roku. Jelikož se však náklady na vytápění domů i bytů prudce zvyšují, je třeba myslet i na domácí rozpočet a volit co nejekonomičtější způsoby vytápění. A pokud máte doma krbová kamna nebo kotel, jsou dřevěné pelety naprosto ideální volbou, který Vám umožní náklady co nejvíce minimalizovat.

Jednu z nejlepším produktových nabídek má společnost OPTIMTOP, která dřevěné pelety nabízí. Jejich granulová podoba je mezi lidmi opravdu velmi oblíbená, vyzkoušejte je i Vy a rychle zjistíte, že dřevěnému i černému uhlí již dávno odzvonilo!

Jaké vlastnosti mají pelety?

Jsou to lisované dřevěné piliny, které ve formě pelet získávají ideální vlastnosti ekologického paliva. Jsou velmi skladné, a pokud s nimi navíc šetrně zacházíte, neudělají doma nepořádek. A toto jsou jejich největší přednosti:

– obsahují minimum vody

– díky lisování mají malý objem

– jsou vysoce výhřevné

– mají velkou energetickou účinnost

Další velkou výhodou je možnost aplikovat pelety do automatických kotlů, což v praxi znamená, že se o přikládání nemusíte starat i několik následujících dnů. Získáte tak maximálně komfortní vytápění, které je šetrné k životnímu prostředí a za celou topnou sezónu ušetříte opravdu mnoho peněz.

OPTIMTOP a jejich pelety

Kromě prodeje vysoce ekologického paliva Vám ve společnosti OPTIMTOP nabídnou i odborné poradenství při volbě produkt, aby byla užitná hodnota pro vás co nejvyšší. Kvalitní topná směs je vyrobena ze smrkového dřeva, pelety tak mají výbornou hořlavost.

Pokud si objednáte alespoň jednu paletu dřevěných pelet, společnost Vám garantuje dopravu zcela zdarma. Spojte tak příjemné a ekologické teplo s nízkými náklady a zásobte se včas. Jestliže si pelety objednáte v dostatečném předstihu před zimní sezónou, můžete získat velmi výhodnou nabídku.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje