Rozhlížíte se po novém doplňků do vlasů a chtěli byste vyzkoušet něco originálního, čím zaujmete své okolí a co oživí váš outfit? Kromě spon můžete vyzkoušet i méně známé jehlice.

S touto ozdobou si podobně jako se sponou zvládnete upravit vlasy jednoduše, během několika vteřin, bez kudlání a přitom na mnoho způsobů. Názorné návody, jak vytvořit různé typy drdolů, si můžete dohledat na internetu, další typy můžete získat i přímo u prodejce.

Vhodné i do bazénu

Přestože na to jehlice nevypadá, účes vám díky ní vydrží upevněný po celý den. Například dřevěná jehlice je tvrdá, pevná a ve vlasech nijak neklouže. Můžete si s ní tedy vytvořit účes jak do práce či do společnosti, tak na výlet do přírody. Dřevěná jehlice by vám dokonce měla pevně držet ve vlasech i v bazénu.

Zároveň se ale nemusíte bát, že jehlice mohla vaše vlasy potrhat nebo že by vás z jejího nošení bolela hlava. Navzdory své lehkosti jsou totiž jehlice velmi lehké, takže je na hlavě nejspíše ani neucítíte.

  Sqvele oblečení Ostrava

I jehlice do vlasů mají různý design, takže si můžete vybrat tu, která vám bude vyhovovat nejlépe. Běžně se prodávají jak šroubovité, tak rovné ozdoby v různých barvách. Pokud máte dlouhou hustou hřívu nebo jednoduše chcete mít jistotu, že váš účes vážně nepovolí, můžete si pořídit i dvojjehlu či dokonce trojzubou jehlu.

Různé velikosti i materiály

I při nákupu jehlic pravděpodobně narazíte na několik velikostí. Obecně se řiďte zásadou, že čím delší vlasy máte, tím delší jehlice pro vás bude pravděpodobně vhodná. V kamenném obchodě si ji můžete rovnou vyzkoušet a většina internetových prodejců na svém webu zveřejňuje u jednotlivých výrobků popisky, tak aby se v nich zákazníci zorientovali.

Kromě toho je možné sehnat jehlice z různých materiálů. Vedle již zmiňovaného dřeva, kde velmi záleží na zpracování, je to například plast nebo kov. Nevýhodou těchto dvou materiálů je, že mohou ve vlasech klouzat a plastové ozdoby se pod jejich tíhou mohou dokonce zlomit, k výhodám patří naopak elegance a v případě plastu odolnost vůči vodě. Nejlepší je ale vždy poradit se s prodejcem, který vlasový doplněk bude nejvhodnější právě pro vás.

  Chcete zaujmout? Ozdobte se
Comment(0)