Vymyslet originální přání nejen k narozeninám, ale i jiným příležitostem je občas pěkná fuška. Sedíte a přemýšlíte jak tento akt pojmout pokud možno co nejoriginálněji. Ve finále nakonec potřepete oslavenci rukou a použijete starou frázi: vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky. S úsměvem podáte kytku nebo bonboniéru a vše z vás spadne. Není to sice originální, ale každého potěší fakt, že jste nezapomněli. V lepším případě můžete oslavenci do ruky strčit ještě i kartičku s přáním, protože ne každý si různé citáty pamatuje.

Přání k narozeninám

Přání k narozeninám

Přání k narozeninám na dálku

Jiné je to v případě, že budete někomu přát na dálku. Základem pro vhodný výběr takového blahopřání je znát nejen účel, ale také styl člověka, kterému přejeme. Jiné bude narozeninové přání pro mladou slečnu, jiné pro babičku. Rovněž nevybírejte přání s ohledem na váš vkus, ale naturel dané osoby. Bude-li například kočkomil uděláte radost nejen trefným sloganem, ale i obrázkem, kde nebude chybět kočka.

  Svěřte se do rukou profesionálů a užijte si příjemné masáže v Lázních JUPITER

Ne vždy musí přání k narozeninám být pouze s kytkami. Zkuste tedy u výběru přemýšlet nad tím, co má oslavenec rád a čemu by dal přednost. Od věci nejsou ani vtipná přání, pokud je jedná o veselou kopu – zatímco konzervativně založeného člověka by takové přání spíš šokovalo. To co přijde vtipné vám, nemusí vtipné připadat jemu. Ať už posíláte přání emailem, poštou, SMS či přejete na sociální síti, mějte na paměti tyto věci: styl a vkus oslavence, věk a pohlaví.

Kde hledat originální přáníčka

Nemusíte věšet hlavu, pokud nemáte vtipné či originální nápady. Věřte, že to nemá většina z nás. Přání k narozeninám i konkrétnímu jubilejnímu věku včetně dalších kritérií naleznete dnes na internetu. Nejste-li si úplně jisti, nic nepokazíte universálním přáním, které se hodí pro všechny. Důležité je nezapomenout a potěšit své blízké.

Related post

Služby

Jak vybrat ten správný vánoční dárek ?

Móda a Styl

Konec nudným I love tričkům – Vyznejte se z lásky

Comment(0)