Máte rádi umění? Sbíráte ho rádi? Nebo ho naopak aktivně tvoříte? Popustíte uzdu vaší fantazie a vytvoříte něco neotřelého a myslíte si, že si dílo zaslouží „poslat dál“? Dnešní doba přeje umělecky zaměřeným lidem a fantazii se meze nekladou. Díky internetu a aukčním serverům tak jsou podmínky pro uplatnění s vaší uměleckou tvorbou daleko příznivější než dříve. Prodej obrazů tak nejen na internetu stoupá.

Prodej obrazů

Prodej obrazů

Moderní trend, prodej obrazů

V zasedacích místnostech firem dnes najdeme spoustu uměleckých děl. Však je to také nejen krásné, ale i reprezentativní, když nad jednacím stolem visí nějaký zajímavý obraz, který vystihne ducha firmy. Ale i v moderních domácnostech se mladí lidé rádi obklopují designovým nábytkem a uměním. Prodej obrazů tak dnes může, díky dostupnosti materiálů, zkusit po namalování svého díly takřka každý.

Aukce a dražby

S rozmachem internetu a různých prodejních serverů se začalo dařit i prodeji originálních obrazů. Každý dnes může nabídnout své vlastní dílo k prodeji na aukční server nebo poskytnout do internetové dražby. Nemusí řešit žádné prostředníky pokud nechce a prodej obrazů tak probíhá přímo mezi umělcem a kupujícím. Výhodou samozřejmě je i možnost stanovení relevantní ceny, kdy si autor může ocenit dílo sám.

To vše podporuje neotřelost nápadů a v umění tak vzniká podhoubí pro zajímavé obrazy a spoustu nových nápadů, které v sobě odrážejí aktuální dobu a pohled lidí na ni. Prodejem obrazů se zřejmě neuživíte, ale dopřeje vám to možnost rozvíjení vašeho koníčku.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

  Aukce obrazů má jedinečnou atmosféru

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Related post

Design

Proč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii Kodl?

umění a výstavy Zprávy

Aukce obrazů má jedinečnou atmosféru

Design

K ocenění obrazu ukrytého na půdě slouží odhad obrazů

Comment(0)