Máte rádi umění? Sbíráte ho rádi? Nebo ho naopak aktivně tvoříte? Popustíte uzdu vaší fantazie a vytvoříte něco neotřelého a myslíte si, že si dílo zaslouží „poslat dál“? Dnešní doba přeje umělecky zaměřeným lidem a fantazii se meze nekladou. Díky internetu a aukčním serverům tak jsou podmínky pro uplatnění s vaší uměleckou tvorbou daleko příznivější než dříve. Prodej obrazů tak nejen na internetu stoupá.

Prodej obrazů

Prodej obrazů

Moderní trend, prodej obrazů

V zasedacích místnostech firem dnes najdeme spoustu uměleckých děl. Však je to také nejen krásné, ale i reprezentativní, když nad jednacím stolem visí nějaký zajímavý obraz, který vystihne ducha firmy. Ale i v moderních domácnostech se mladí lidé rádi obklopují designovým nábytkem a uměním. Prodej obrazů tak dnes může, díky dostupnosti materiálů, zkusit po namalování svého díly takřka každý.

Aukce a dražby

S rozmachem internetu a různých prodejních serverů se začalo dařit i prodeji originálních obrazů. Každý dnes může nabídnout své vlastní dílo k prodeji na aukční server nebo poskytnout do internetové dražby. Nemusí řešit žádné prostředníky pokud nechce a prodej obrazů tak probíhá přímo mezi umělcem a kupujícím. Výhodou samozřejmě je i možnost stanovení relevantní ceny, kdy si autor může ocenit dílo sám.

To vše podporuje neotřelost nápadů a v umění tak vzniká podhoubí pro zajímavé obrazy a spoustu nových nápadů, které v sobě odrážejí aktuální dobu a pohled lidí na ni. Prodejem obrazů se zřejmě neuživíte, ale dopřeje vám to možnost rozvíjení vašeho koníčku.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

  Pramenité vody pro firmy a domácnosti

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Related post

Design

K ocenění obrazu ukrytého na půdě slouží odhad obrazů

Zprávy

Odhad obrazů pomůže zjistit jejich aktuální hodnotu

Dekorace

Výstavní galerie ve vašem obýváku

Comment(0)