Velká část slavných hereček a modelek se snaží radikálně zastavit své stárnutí. Plastiky, drastické diety a cvičení – mnoho celebrit si myslí, že jim tyto možnosti umožní zůstat mladými, nadále si užívat krásných postav a vypadat o několik let mladší.

plastické operace

Plastické operace

Plastické operace dnes nejsou ničím novým a spousta žen ze showbyznysu je podstupuje. Ty se někdy vydaří, ale často se stává, že to s nimi hvězdy přeženou. Taková snaha hollywoodské herečky Reneé Zellwegerové o zajištění si mladistvé tváře se trochu zvrtla. Herečka známá svým baculatým obličejem je téměř k nepoznání. Podle lékařů pravděpodobně podstoupila odoperování horních víček, aplikaci botulotoxinu a výplní na redukci vrásek. Zellwegerová zároveň hodně zhubla, ale ani to nemohlo způsobit takovou proměnu obličeje. Herečka tvrdila, že žádné zákroky neprodělala. Kdo by jí to ale věřil?

Herečky a modelky

Další herečkou, která se vložila do rukou plastických chirurgů, je Courteney Cox neboli Monika z komediálního seriálu Přátelé. Dvaapadesátiletá herečka se se svými operacemi svěřila dobrodruhovi Bearu Gryllsovi, když se objevila v jeho pořadu o přežití. Stárnutí podle ní není v showbyznysu vůbec lehké, s čímž jí musíme dát za pravdu. Na hvězdy je vytvářen obrovský tlak, aby se udržely na špičce svého oboru. Courteney se přiznala, že svých plastických operací lituje a někdy si připadá strašně. Snaží se ale nechat to plavat a jít dál.

Plastické operace hvězd

Plastické operace hvězd

Plastiky se nevyhýbají ani modelkám. Britská modelka Katie Price si svá ňadra nechala zvětšit už dokonce sedmkrát, poprvé v roce 1998. A jak to tak někdy bývá, na svých obrovských přednostech postavila celou kariéru. Opakované zásahy chirurgů jsou ovšem očividné a tak její ňadra „zdobí“ i několik viditelných jizev.

  Anorexie modelek

Královna krásy a plastiky

Královna krásy, Česká Miss roku 2016 se rovněž vložila do rukou plastických chirurgů. A to jen tři měsíce po tom, co získala korunku! Už ve 21 letech šla na operaci nosu, kde jí vadil malý hrbolek. Údajně si prosadila svou i přes odpor rodičů a rozmlouvání chirurga.

Jednou z modelek, která podstoupení jakékoli operace popírá je Slovenka Silvia Kucherenko. Modelka je známá svými gigantickými rty, které očividně od přírody nemá. Ke kontroverznosti modelky přidává také její manžel, ukrajinský podnikatel Sergej Kucherenko, který pobýval ve vazbě.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Related post

Celebrity

Lucie Černá nafotila akty v pražských uličkách

Celebrity

Anorexie modelek

Comment(0)