- Komerční sdělení -zeny
Pro ženy5 důvodů, proč stojí za to sledovat seriál Rick...

5 důvodů, proč stojí za to sledovat seriál Rick a Morty

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tahle dvojice vás jednoznačně odrovná! Sociopatický alkoholik/geniální vědec Rick a jeho jednodušší vnuk Morty jsou dvojka k pohledání. Trochu jako Simpsonovi, trochu jako Futurama a možná by se tam našlo i něco z Amerického táty. To je přesně Rick a Morty! Máme pro vás 5 důvodů, kvůli kterým by vám tento seroš neměl utéct.

  1. Génius Rick nezná hranice

Děda Rick je sice psychicky nevyrovnaný alkoholik, ale má taky nadlidsky geniální schopnosti. Díky vesmírným korábům, stroji času a dalším vědecko-technickým vymoženostem nezná žádné hranice. Otevírá tím fantastický svět plný sci- fi monster, absurdního humoru a paranormálních aktivit. Cestujete rádi? Sledujte Prima Comedy Central a Rick vás vezme na místa, která na mapě nenajdete

  1. Vesmírná dobrodružství i pozemské problémy

Každá z postav je charakteristická a má vybudovaný dokonalý background. Propracované jsou i vztahy mezi nimi, které se odvíjí až do grotesko-šílených rozměrů. Zatímco hlavní dvojice Rick a Morty absolvují další vesmírné dobrodružství, Mortyho rodiče a sestra se různorodě potýkají s krizemi na domácí půdě.

  1. Tohle prostě nevymyslíš

Genetické spojení Adolfa Hitlera a Abrahama Lincolna? Romantická dovolená na Titanicu, který se k velké lítostní všech nakonec nepotopí? Teenegerovská párty plná sci-fi monster? Absurdní situace a černý humor, který prostě jen tak nevymyslíš, ale pro Mortyho a jeho dědu je to naprostá klasika.

  1. Další variace na Schrödingerovu kočku

Kočka zavřená v krabici, která stejně tak žije, jako může být mrtvá. Tenhle motiv se objevuje v celé řadě seriálů. I v Rickovi a Mortym na ni dojde. Seriál s nekompromisním a někdy až primitivním humorem v sobě totiž má i velmi zásadní vědecká a intelektuální témata. Astrofyzika je v animovaném snímku každodenní rutinou. Nevěříte? Koukněte na Prima Comedy Central každý pátek na Ricka a Mortyho.

  1. Omáčka v “mekáči”

A na závěr jeden zajímavý fakt. Po jedné epizodě Ricka a Mortyho, kde se zmiňuje speciální sečuánská omáčka, se ve Spojených státech rozjela kuriózní vlna. Fanoušci tohoto seriálu totiž vyžadovali ve fastfoodu právě onu omáčku. McDonald jim vyšel vstříc a stanovil 7. listopad jako den, kdy se lidem speciálně nabídne v limitované edici právě sečuánská omáčka. Bohužel zatím nepůjde o české fastfoody. Kdo ví. Sledujte Ricka a Mortyho na Prima Comedy Central a a třeba právě vy spustíte českou „sečuánskou“ lavinu.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje