- Komerční sdělení -zeny
Pro ženy5 důvodů, proč stojí za to sledovat seriál Rick...

5 důvodů, proč stojí za to sledovat seriál Rick a Morty

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tahle dvojice vás jednoznačně odrovná! Sociopatický alkoholik/geniální vědec Rick a jeho jednodušší vnuk Morty jsou dvojka k pohledání. Trochu jako Simpsonovi, trochu jako Futurama a možná by se tam našlo i něco z Amerického táty. To je přesně Rick a Morty! Máme pro vás 5 důvodů, kvůli kterým by vám tento seroš neměl utéct.

  1. Génius Rick nezná hranice

Děda Rick je sice psychicky nevyrovnaný alkoholik, ale má taky nadlidsky geniální schopnosti. Díky vesmírným korábům, stroji času a dalším vědecko-technickým vymoženostem nezná žádné hranice. Otevírá tím fantastický svět plný sci- fi monster, absurdního humoru a paranormálních aktivit. Cestujete rádi? Sledujte Prima Comedy Central a Rick vás vezme na místa, která na mapě nenajdete

  1. Vesmírná dobrodružství i pozemské problémy

Každá z postav je charakteristická a má vybudovaný dokonalý background. Propracované jsou i vztahy mezi nimi, které se odvíjí až do grotesko-šílených rozměrů. Zatímco hlavní dvojice Rick a Morty absolvují další vesmírné dobrodružství, Mortyho rodiče a sestra se různorodě potýkají s krizemi na domácí půdě.

  1. Tohle prostě nevymyslíš

Genetické spojení Adolfa Hitlera a Abrahama Lincolna? Romantická dovolená na Titanicu, který se k velké lítostní všech nakonec nepotopí? Teenegerovská párty plná sci-fi monster? Absurdní situace a černý humor, který prostě jen tak nevymyslíš, ale pro Mortyho a jeho dědu je to naprostá klasika.

  1. Další variace na Schrödingerovu kočku

Kočka zavřená v krabici, která stejně tak žije, jako může být mrtvá. Tenhle motiv se objevuje v celé řadě seriálů. I v Rickovi a Mortym na ni dojde. Seriál s nekompromisním a někdy až primitivním humorem v sobě totiž má i velmi zásadní vědecká a intelektuální témata. Astrofyzika je v animovaném snímku každodenní rutinou. Nevěříte? Koukněte na Prima Comedy Central každý pátek na Ricka a Mortyho.

  1. Omáčka v “mekáči”

A na závěr jeden zajímavý fakt. Po jedné epizodě Ricka a Mortyho, kde se zmiňuje speciální sečuánská omáčka, se ve Spojených státech rozjela kuriózní vlna. Fanoušci tohoto seriálu totiž vyžadovali ve fastfoodu právě onu omáčku. McDonald jim vyšel vstříc a stanovil 7. listopad jako den, kdy se lidem speciálně nabídne v limitované edici právě sečuánská omáčka. Bohužel zatím nepůjde o české fastfoody. Kdo ví. Sledujte Ricka a Mortyho na Prima Comedy Central a a třeba právě vy spustíte českou „sečuánskou“ lavinu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje