- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKde najít tu nejlepší práci? - Přece u těch...

Kde najít tu nejlepší práci? – Přece u těch nejlepších zaměstnavatelů!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nespokojte se s málem, najděte si práci, která ve vás vyvolá skutečnou vášeň. Každý může dělat práci, která jej baví a dává jeho životu smysl. Věřte, nic není nemožné. Aby se tomu tak stalo, musíte svou snovou práci hledat u těch nejlepších zaměstnavatelů v republice.

TOP zaměstnavatelé

Každým roken jsou ve světě, ale i u nás v České republice, oceňováni ti nejlepší zaměstnavatelé. Hlavním hodnotícím kritériem v této oblasti je přitom hodnocení firmy vlastními zaměstnanci. Vítězové se vyznačují vysokou mírou motivovanosti zaměstnanců, důvěryhodným vedením, kulturou vysoké výkonnosti, dobrou pověstí a aktivní prací na udržení svých výsledků. Ti nejlepší zaměstnavatelé ke svým zaměstnancům přistupují férově, mají dobrou pověst, poskytují spravedlivou mzdu i odpovídající benefity a dokáží zaměstnance nejen přilákat, ale také si je udržet. Takovéto jedinečné společnosti si moc dobře uvědomují, že jejich zaměstnanci jsou tím nejcennějším majetkem firmy, a proto se k nim i tak chovají. TOP zaměstnavatelé se proto vyznačují tím, že plní své sliby, které svým zaměstnancům dali, přistupují k nim čestně a akceptují jejich individuální rozdíly. Kvalitu zaměstnavatele prokazuje i míra žádostí se zájmem o práci a nízká fluktuace zaměstnanců. Práce v takové společnosti je pak splněným snem.

Splňte si svůj sen a najděte si práci u toho nejlepšího zaměstnavatele!

Chcete znát ty nejlepší zaměstnavatele v České republice? Dlouhodobě k naprosté špičce (nejen u nás) patří tyto společnosti:

Valeo

Práce ve Valeo může být vskutku splněným snem. Tento nadnárodní francouzský koncern se totiž opakovaně umisťuje v celonárodní soutěži “Zaměstnavatel roku” na předních příčkách. Společnost se zaměřuje na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. Firma působí na všech světových kontinentech ve 28 zemích světa. Celkem zaměstnává více než 73 800 zaměstnanců a jejich počet stále narůstá. V České republice má 3 výrobní závody, v nichž můžete pracovat i vy. Práce u Valeo svým zaměstnancům dává možnost rychlého kariérního postupu s dlouhou perspektivou, skvělé zázemí, možnost dalšího vzdělávání, rozsáhlý výčet benefitů (vzdělávací systém, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, dotované stravování) a nadstandardní platové ohodnocení i bonusový systém.

Amazon

Amazon. com je internetovým obchodem stejnojmenné americké společnosti. Jde vůbec o jeden z nejstarších a největších obchodů svého druhu na světě. Historie tohoto podniku se začala psát již více než před 20 lety. Příjmy této společnosti se pohybují okolo 7 miliard dolarů ročně a jako jedna z mála společností zaznamenala růst i v době ekonomické krize. Již brzy bude mít svůj logistický areál i v České republice. Půjde přitom o areál, který se má svým rozsahem vyrovnat v současné době největšímu distribučnímu centru v Evropě nacházejícím se v německém Bad Hersfeldu. Tam firma zaměstnává 7700 lidí a v období Vánoc ještě přibírá další brigádníky. Práce pro Amazon představuje skvělou perspektivu, protože firma neustále roste a spolu s ním rostou i jeho zaměstnanci.

Škoda Auto

Značku Škoda Auto vám snad nemusíme představovat. Tato automobilka je již více než 100 let součástí Mladé Boleslavi a patří k těm nejvýznamnějším ekonomickým uskupením ČR. Kromě toho je však také i jednou z nejstarších automobilových značek na světě. Práce ve Škoda Auto je skutečným splněným snem. Společnost svým zaměstnancům věnuje vskutku mimořádnou pozornost, a to nejen v otázkách bezpečnosti práce a péče o zdraví, ale i kvalifikačního rozvoje a v oblasti mimopracovních potřeb. Práce je zde nabízena ponejvíce v technických oborech, jako třeba logistika, doprava a práce ve skladu, dělnické pozice, výroba – obráběči, nástrojáři, zamečníci, svářeči atd.

Nenechte si proklouznout svůj život mezi prsty, buďte odvážní a jděte za svým snem. Najděte si skvělou práci u toho nejlepšího zaměstnavatele. Napište životopis a přihlaste se do výběrového řízení. Za zkoušku nic nedáte a my navíc věříme, že na to máte!

jak najit praci AktualityCZ

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje