- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKde najít tu nejlepší práci? - Přece u těch...

Kde najít tu nejlepší práci? – Přece u těch nejlepších zaměstnavatelů!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nespokojte se s málem, najděte si práci, která ve vás vyvolá skutečnou vášeň. Každý může dělat práci, která jej baví a dává jeho životu smysl. Věřte, nic není nemožné. Aby se tomu tak stalo, musíte svou snovou práci hledat u těch nejlepších zaměstnavatelů v republice.

TOP zaměstnavatelé

Každým roken jsou ve světě, ale i u nás v České republice, oceňováni ti nejlepší zaměstnavatelé. Hlavním hodnotícím kritériem v této oblasti je přitom hodnocení firmy vlastními zaměstnanci. Vítězové se vyznačují vysokou mírou motivovanosti zaměstnanců, důvěryhodným vedením, kulturou vysoké výkonnosti, dobrou pověstí a aktivní prací na udržení svých výsledků. Ti nejlepší zaměstnavatelé ke svým zaměstnancům přistupují férově, mají dobrou pověst, poskytují spravedlivou mzdu i odpovídající benefity a dokáží zaměstnance nejen přilákat, ale také si je udržet. Takovéto jedinečné společnosti si moc dobře uvědomují, že jejich zaměstnanci jsou tím nejcennějším majetkem firmy, a proto se k nim i tak chovají. TOP zaměstnavatelé se proto vyznačují tím, že plní své sliby, které svým zaměstnancům dali, přistupují k nim čestně a akceptují jejich individuální rozdíly. Kvalitu zaměstnavatele prokazuje i míra žádostí se zájmem o práci a nízká fluktuace zaměstnanců. Práce v takové společnosti je pak splněným snem.

Splňte si svůj sen a najděte si práci u toho nejlepšího zaměstnavatele!

Chcete znát ty nejlepší zaměstnavatele v České republice? Dlouhodobě k naprosté špičce (nejen u nás) patří tyto společnosti:

Valeo

Práce ve Valeo může být vskutku splněným snem. Tento nadnárodní francouzský koncern se totiž opakovaně umisťuje v celonárodní soutěži “Zaměstnavatel roku” na předních příčkách. Společnost se zaměřuje na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. Firma působí na všech světových kontinentech ve 28 zemích světa. Celkem zaměstnává více než 73 800 zaměstnanců a jejich počet stále narůstá. V České republice má 3 výrobní závody, v nichž můžete pracovat i vy. Práce u Valeo svým zaměstnancům dává možnost rychlého kariérního postupu s dlouhou perspektivou, skvělé zázemí, možnost dalšího vzdělávání, rozsáhlý výčet benefitů (vzdělávací systém, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, dotované stravování) a nadstandardní platové ohodnocení i bonusový systém.

Amazon

Amazon. com je internetovým obchodem stejnojmenné americké společnosti. Jde vůbec o jeden z nejstarších a největších obchodů svého druhu na světě. Historie tohoto podniku se začala psát již více než před 20 lety. Příjmy této společnosti se pohybují okolo 7 miliard dolarů ročně a jako jedna z mála společností zaznamenala růst i v době ekonomické krize. Již brzy bude mít svůj logistický areál i v České republice. Půjde přitom o areál, který se má svým rozsahem vyrovnat v současné době největšímu distribučnímu centru v Evropě nacházejícím se v německém Bad Hersfeldu. Tam firma zaměstnává 7700 lidí a v období Vánoc ještě přibírá další brigádníky. Práce pro Amazon představuje skvělou perspektivu, protože firma neustále roste a spolu s ním rostou i jeho zaměstnanci.

Škoda Auto

Značku Škoda Auto vám snad nemusíme představovat. Tato automobilka je již více než 100 let součástí Mladé Boleslavi a patří k těm nejvýznamnějším ekonomickým uskupením ČR. Kromě toho je však také i jednou z nejstarších automobilových značek na světě. Práce ve Škoda Auto je skutečným splněným snem. Společnost svým zaměstnancům věnuje vskutku mimořádnou pozornost, a to nejen v otázkách bezpečnosti práce a péče o zdraví, ale i kvalifikačního rozvoje a v oblasti mimopracovních potřeb. Práce je zde nabízena ponejvíce v technických oborech, jako třeba logistika, doprava a práce ve skladu, dělnické pozice, výroba – obráběči, nástrojáři, zamečníci, svářeči atd.

Nenechte si proklouznout svůj život mezi prsty, buďte odvážní a jděte za svým snem. Najděte si skvělou práci u toho nejlepšího zaměstnavatele. Napište životopis a přihlaste se do výběrového řízení. Za zkoušku nic nedáte a my navíc věříme, že na to máte!

jak najit praci AktualityCZ

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje