- Komerční sdělení -zeny
BydleníRevoluce v úklidu: Mikrohadřík Actifibre Vileda

Revoluce v úklidu: Mikrohadřík Actifibre Vileda

-

- Komerční sdělení -aktuality

Úklid je věčný boj. Také vás trápí, že i když se snažíte sebevíc, vaše domácnost stále nevypadá dokonale? Už se také pomalu ztrácíte v množství čistících přípravků a už nevíte, na co který použít? Kupujete stále nové, protože jejich výkon neuspokojuje vaše nároky? Chcete mít doma dokonale čisto? Potom se můžete zaradovat. Představujeme vám novinku, která pomůže přeměnit sen o dokonalé čistotě ve skutečnost! Jmenuje se Actifibre Vileda a svou efektivitou i vás mile překvapí!

Jeden hadřík můžete použít téměř na vše 

Pokud se pustíte do úklidu, určitě používáte několik přípravků, houbičku, hadřík, jeden kyblík s čistou vodou, jeden se saponátem apod. Úklid potom vypadá spíše jako válečné tažení, po jehož konci je ještě třeba umýt a uklidit „zbraně“. Ne všechny přípravky jsou ale efektivní, takže ani po několika hodinové námaze není výsledek uspokojivý. Právě toto vše skončí díky Actifibre Vileda.

Jedná se o novinku, která i váš úklid přemění v radost 

Actifibre Vileda je speciální hadřík vyrobený z mikrovláken, který má unikátní technologii aktivní absorpce. Skvělé je, že nemusíte používat žádné čistící prostředky, což se pozitivně podepíše i na vašich financích. Stačí investovat jen do nákupu hadříku (stojí necelých 55 Kč) a to je vše, pro úklid s tímto hadříkem používáte jen čistou vodu! Hadřík a jeho sílu je možné použít k čistění všech povrchů, perfektně s ním vyčistíte kuchyňskou linku, obývací pokoj i koupelnu a další. Stačí jen povrchy otřít, odměnou vám bude lesk a čistota bez šmouh. Hadřík se dobře ždíme a je možné ho používat opakovaně. Aby byl znovu čistý, můžete ho poctivě vyždímat v ruce, ale i vyprat v pračce. Actifibre Vileda je díky unikátnímu materiálu velmi odolný, takže vydrží až 10 pracích cyklů.

Pokud chcete mít doma dokonale čisto bez větší námahy, pořiďte si Actifibre Vileda. Koupit ho můžete na shop.vileda.cz.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje