Poskytovatel sociálních služeb Centrin CZ s.r.o. provozuje celkem tři zařízení – dva domovy pro seniory a domov se zvláštním režimem. Ve Zruči nad Sázavou, Praze a středočeské Unhošti poskytuje téměř 300 uživatelům nadstandardní pobytové i pečovatelské služby a perfektní zázemí.

Nejsou to však jen uživatelé domova, ale také zaměstnanci společnosti, o které je s láskou pečováno. Zaměstnanecké výhody jsou rok od roku přezkoumávány a plynule navyšovány s ohledem na potřeby našich pracovníků a uchazečů o zaměstnání. Aktuálně nabízíme tyto benefity:

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poskytnutí zdravotního volna – Sick Days
  • odměnu za dosažení životního jubilea
  • zajímavé a motivační finanční ohodnocení
  • automatický nárok na zvýšení mzdy již po prvním roce
  • náborový příspěvek ve výši 50% nástupní mzdy zaměstnance


Společnost Centrin CZ s.r.o. několikrát do roka také pořádá společenské události – večírky a plesy – přístupné pro všechny zaměstnance. Místo konání a tématika akcí se obměňuje.  Dále nabízí pravidelné relaxační masáže, vstupy do posilovny, solária aj. Pracovníci v sociálních službách mají možnost dalšího vzdělávání přímo v zařízení.

  Značka kvality v sociálních službách pro Centrin CZ s.r.o.

Podporujeme též naše pracovnice na mateřské či rodičovské dovolené a v roce 2018 plánujeme otevření Dětské skupiny, kde budou moci naše maminky v klidu odložit své nejmenší a věnovat se  prozatím bez starostí a stresu práci.

Možnosti pracovního zařazení ve společnosti Centrin CZ s.r.o. jsou široké. Přijímáme pečovatele, zdravotní sestry, provozní zaměstnance i vedoucí pracovníky. Nabízíme volná místa pro absolventy s možností pracovního postupu, hledáme i profesionály na vrcholné pozice.


Pracovat u nás může každý, kolektiv tvoří pracovníci ve věku od 18 až do 80 let. Nabízíme zázemí stabilní společnosti a hledáme mladší pracovníky disponující empatií ke stáří, stejně jako starší pracovníky, kteří k našim uživatelům mají již i přirozeně blíž.

Zeptali jsme se našich stávajících zaměstnanců, proč se rozhodli pracovat u nás:

Olda, 56 let: „Centrin je jedna z mála organizací, kterou zajímají lidé i po padesátce a rozhodně je zaměstná. I já jsem měl problém najít práci, tady ale můj věk nikomu nevadil. Nakonec, takhle jsem také našim uživatelům i schopen více porozumět.“

Pavlína, 40 let: „Chtěla jsem pracovat jako personalistka, na malém městě malá šance, v Centrinu mi však nabídli pracovní pozici na míru.“

  Vytříbené stravování v domově pro seniory Centrin CZ s.r.o.


A co vy, přidáte se k nám? Vždy hledáme skvělé lidi a šikovné kolegy, které chceme za odvedenou práci řádně odměnit. Neváhejte a navštivte naše zařízení v Praze, Unhošti nebo Zruči nad Sázavou se svým životopisem a my vám nabídneme smysluplnou práci v dobrém týmu a příjemném prostředí. Nabízíme HPP i DPP (částečné úvazky, dohody) vhodné pro ženy na mateřské, po mateřské, studenty, absolventy i důchodce.

Sandra Grünfeldová

www.centrin.cz

 

 

 

Related post

Zprávy

Domov pro seniory Centrin CZ s.r.o. u obory Hvězda

Zprávy

Jak se plesá v domově pro seniory Centrin CZ s.r.o.

Zprávy

Aktivizace seniorů Centrin CZ s.r.o.

Comment(0)