- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiProč pracovat ve společnosti Centrin CZ s.r.o.

Proč pracovat ve společnosti Centrin CZ s.r.o.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Poskytovatel sociálních služeb Centrin CZ s.r.o. provozuje celkem tři zařízení – dva domovy pro seniory a domov se zvláštním režimem. Ve Zruči nad Sázavou, Praze a středočeské Unhošti poskytuje téměř 300 uživatelům nadstandardní pobytové i pečovatelské služby a perfektní zázemí.

Nejsou to však jen uživatelé domova, ale také zaměstnanci společnosti, o které je s láskou pečováno. Zaměstnanecké výhody jsou rok od roku přezkoumávány a plynule navyšovány s ohledem na potřeby našich pracovníků a uchazečů o zaměstnání. Aktuálně nabízíme tyto benefity:

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poskytnutí zdravotního volna – Sick Days
  • odměnu za dosažení životního jubilea
  • zajímavé a motivační finanční ohodnocení
  • automatický nárok na zvýšení mzdy již po prvním roce
  • náborový příspěvek ve výši 50% nástupní mzdy zaměstnance


Společnost Centrin CZ s.r.o. několikrát do roka také pořádá společenské události – večírky a plesy – přístupné pro všechny zaměstnance. Místo konání a tématika akcí se obměňuje.  Dále nabízí pravidelné relaxační masáže, vstupy do posilovny, solária aj. Pracovníci v sociálních službách mají možnost dalšího vzdělávání přímo v zařízení.

Podporujeme též naše pracovnice na mateřské či rodičovské dovolené a v roce 2018 plánujeme otevření Dětské skupiny, kde budou moci naše maminky v klidu odložit své nejmenší a věnovat se  prozatím bez starostí a stresu práci.

Možnosti pracovního zařazení ve společnosti Centrin CZ s.r.o. jsou široké. Přijímáme pečovatele, zdravotní sestry, provozní zaměstnance i vedoucí pracovníky. Nabízíme volná místa pro absolventy s možností pracovního postupu, hledáme i profesionály na vrcholné pozice.


Pracovat u nás může každý, kolektiv tvoří pracovníci ve věku od 18 až do 80 let. Nabízíme zázemí stabilní společnosti a hledáme mladší pracovníky disponující empatií ke stáří, stejně jako starší pracovníky, kteří k našim uživatelům mají již i přirozeně blíž.

Zeptali jsme se našich stávajících zaměstnanců, proč se rozhodli pracovat u nás:

Olda, 56 let: „Centrin je jedna z mála organizací, kterou zajímají lidé i po padesátce a rozhodně je zaměstná. I já jsem měl problém najít práci, tady ale můj věk nikomu nevadil. Nakonec, takhle jsem také našim uživatelům i schopen více porozumět.“

Pavlína, 40 let: „Chtěla jsem pracovat jako personalistka, na malém městě malá šance, v Centrinu mi však nabídli pracovní pozici na míru.“


A co vy, přidáte se k nám? Vždy hledáme skvělé lidi a šikovné kolegy, které chceme za odvedenou práci řádně odměnit. Neváhejte a navštivte naše zařízení v Praze, Unhošti nebo Zruči nad Sázavou se svým životopisem a my vám nabídneme smysluplnou práci v dobrém týmu a příjemném prostředí. Nabízíme HPP i DPP (částečné úvazky, dohody) vhodné pro ženy na mateřské, po mateřské, studenty, absolventy i důchodce.

Sandra Grünfeldová

www.centrin.cz

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje