- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDbejte na své zdraví – a to nejenom, když...

Dbejte na své zdraví – a to nejenom, když vás něco bolí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zdraví je prostě k nezaplacení, to víme všichni. Nicméně, Co máme dělat, když už ani veškeré medikamenty nepomáhají, a my se již kvůli bolesti nemůžeme prakticky ani postavit? Jak si od téhle bolesti pomoci? Tenhle problém trápí nejenom nás, ale i spoustu lidí v našem okolí. Buďte chytří a zbavte se bolesti rychle a efektivně!

Použijte aplikátor Kuzněcova!

Tento zdraví ulevující aplikátor Kuzněcova můžete znát také pod názvem Kuzněcův kobereček, Kuzněcova masážní podložka či Kuzněcův iplikátor. Jedná se vlastně o malou ohebnou rohožku, jež je poseta plastovými pásky s mnoha hroty – také plastovými. Pokaždé když se na ni postavíte, tyto hroty vám pomohou prokrvit nejenom nohy ale následně i celé tělo, což je neskutečně uvolňující.

Jaké má Kuzněcova podložka výhody?

Její přínosy pociťujeme nejen v oblasti fyzické, ale zároveň i oblasti psychické. Nejčastěji se užívá samozřejmě pro prokrvení celého těla, ale také v případě že trpíte migrénami či jinými bolestmi hlavy, při kašli či nachlazení a zároveň proti bolestem svalů a páteře. Co se týče psychických přínosů dokáže nám Kuzněcova podložka zlepšit kvalitu spánku a odstranit nervozitu Dokonce se používá i proti depresi a stresu.

Kuzněcův aplikátor a jeho používání

Pokud se na Kuzněcův aplikátor poprvé postavíte, můžete cítit mírnou bolest, nicméně stačí počkat pár minut a tahle nepříjemná bolest se promění v pocity tepla. A právě tohle teplo vám odvede bolest z celého těla. Je možné, že při prvním použití se objeví například zvýšená srdeční frekvence či závratě. Pokud tyto problémy pocítíte, je nutné zkrátit dobu pobytu na podložce či si dát jednoduše přestávku.

Nicméně pokud nevyzkoušíte, nezjistíte, jaké přínosy zrovna vám může tahle podložka poskytnout. Nemusíte ani trpět bolestmi abyste dali podložce šanci – dokáže pomoci naprosto všem.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje