- Komerční sdělení -zeny
ZdravíNádherná pleť s chemickým peelingem

Nádherná pleť s chemickým peelingem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Podzim přichází a je ideální čas na odpočinek a regeneraci po letní sezoně. Pleť v létě dostává co proto, slunce sice hladí po duši, ale pokožce dává zabrat. Právě proto je nyní ideální čas dopřát si trochu péče a radosti při pohledu do zrcadla.

Jedním z vysoce účinných řešení okamžité revitalizace pleti je chemický peeling.

Jak funguje chemický peeling

Procedura je postavena na regeneračních procesech. Působením chemických látek se odstraní svrchní část pokožky, která se pak přirozeným procesem sama obnoví – krásná, svěží, bez chyb a zcela čerstvá.

Procedurou lze napravit celou řadu estetických vad. Zmizí pihy (i pokud jich máte plný obličej), nerovnosti, jizvičky po akné, drobné vrásky a další projevy stárnutí kůže. Chemický peeling lze použít k obnově pokožky v oblasti obličeje, ale i na krku, dekoltu či na rukou.

Ošetření je vhodné pro jakýkoliv typ pleti i pro všechny věkové kategorie.

Jde o náročnou proceduru?

Tato otázka se nabízí. Ale není se čeho bát, jde o vyzkoušenou a ověřenou proceduru, není ani bolestivá. Pokud se chemický peeling provádí pod pohledem profesionála, komplikace nehrozí.

Po samotném zákroku by pokožka měla být ošetřena zklidňujícími prostředky. Mírnému zarudnutí a podráždění se nevyhnete, pár dní se budete muset chránit před přímým sluníčkem a používat protizánětlivé krémy.

Během následujících dní se pokožka zklidní a začne vám dělat radost zářivým a zdravým vzhledem.

Ale pozor…

Jde skutečně o práci vhodnou pro zkušeného dermatologa. Na domácí krémy raději zapomeňte, při použití nevhodných prostředků může dojít k poškození pokožky. Profesionál se podívá na vaši pleť, zhodnotí její potřeby a vybere vhodný chemický peeling speciálně pro vás a určí i vhodnou intenzitu jeho působení. Rádi se o vás postaráme v naší dermatologické klinice Altos, kde jsme již mnoha ženám (i mužům) pomohli najít větší radost ze sebe sama. Naši doktoři pro vás udělají maximum, neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje