Zvažujete prodej nějakého díla, jehož jste majitelem? Možná se vám na půdě válí pár starých kousků, které vy nevyužijete a neoceníte, ale někdo jiný by z nich měl radost. Často jsou obrazy součástí dědictví. Nejste-li sběratelé, budete se asi snažit umělecká díla výhodně prodat. A k tomu potřebujete nejdříve odhad obrazů, abyste měli vyčíslenu jejich přibližnou aktuální hodnotu a mohli je prodat.

Odhad obrazů

Odhad obrazů

Odhad obrazů v Galerii Kodl

Zdarma vám provedou zhodnocení a odhad obrazů v Galerii Kodl. Odborné posouzení ale rozhodně není vše, co vám zde nabídnou. Nejlepší je galerii navštívit a osobně si domluvit postup prodeje. Obraz pak můžete například prodat v aukci. Odhad ceny obrazu vám upřesní možnou hodnotu pro komisní prodej nebo dražbu.

I odhad obrazů lze provést online

Další variantou, pokud se vám nechce obraz vozit na posouzení, například je-li velmi rozměrný nebo se bojíte jeho poškození při opakovaném převozu, je posouzení na dálku. K takovému odhadu obrazů stačí zaslat co nejdokonalejší fotografie a popisy díla a jeho vad.

Odhad obrazů při prodeji i koupi

Máte doma nějaký obraz a nevíte, zda má nějakou hodnotu? Může se jednat o umělecké dílo, i když si to vy osobně nemyslíte. Odhad obrazů zjistí jejich kvalitu a pravost. Třeba máte na zdi poklady! Odhad se hodí i tehdy, hodláte-li nějaké umělecké dílo koupit. Můžete si nechat udělat odhad uměleckého díla, i když jej fyzicky nevlastníte, na základě kvalitních fotografií. Díky tomu neproděláte, pokud se setkáte s podvodníkem.

Jakou cenu má aktuálně váš obraz?

Obraz koupený před několika lety dnes může být mnohem vyšší cenu. Proto se vyplatí nechat si udělat odhad obrazů, pokud si chcete být jisti. Málokdo je odborník, a proto se vyplatí tento krok nepodcenit. V galerii Kodl vás to nebude ani nic stát.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

  Galerie Praha nabízí pestrý program i v předvánočním čase

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Related post

Celebrity

Soukromá výstavní galerie jako splněný sen

Comment(0)