- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKolik kilogramů nosí do školy na zádech vaše děti?

Kolik kilogramů nosí do školy na zádech vaše děti?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ptáte se, proč starým dobrým školním aktovkám už dávno odzvonilo? Vždyť byly přece tak hezké a praktické. Bohužel, zdravé pro dětská záda nebyly ani náhodou. Jen pro srovnání, průměrná školní aktovka prvňáčka váží i s obsahem včetně svačiny asi 6 kilogramů. Že se vám to nezdá moc? Pak si představte, že byste každý den nosili do práce batoh s 15 kilogramy zátěže. Z pohledu zatížení dětské vs. dospělé páteře je to totiž prakticky totéž.

A co s tím tedy dělat? Pamatujte si, že dětská záda podléhají nejrůznějším deformitám rychleji než ta dospělá. Nečekejte proto na konec školního roku, abyste nevyhovující aktovku vyměnili. Naopak – třeba teď před Vánoci je k tomu ideální příležitost. Pořiďte ten správný školní batoh, který si děti mohou navíc vyzdobit přesně podle svého vkusu.

Víte, že u běžných batohů visí celá tíha jejich obsahu na ramenou dítěte?

Všimli jste si někdy, jak vaše dítě chodí, když má na zádech těžkou aktovku? Ramena vystrčená dopředu, záda prohnutá pod tíhou nákladu… Nejen, že to není zdravé, ale ani příliš pohodlné. Běžné školní batohy na první či druhý stupeň ovšem k tomuto zlozvyku často svádí. Díky více komorám přesouvají těžiště dozadu, nedokážou se opřít o stabilní střední část těla, a díky nemožnosti nastavení výšky (nikoli délky) popruhu nemohou na zádech zaujmout optimální polohu.

Školní batoh Ergobag z e-shopu TheBag.cz je však úplně jiný

  • praktický bederní popruh přenáší až 50 % váhy na pánevní oblast
  • nastavení výšky popruhu zajistí, že batoh bude vždy na zádech skvěle sedět
  • jednokomorový systém s praktickým lanem na utažení zajistí, že váha učebnic a svačiny vždy přilne přímo k zádům
  • nechybí ani nepromokavý vnitřní prostor batohu určený pro láhev na pití

Na jednostrannou zátěž, bolavá ramena a prohnutá záda tak můžete rovnou zapomenout. Ale co by to bylo za školní batohy, kdyby si je děti nemohly přizpůsobit svým vlastním přáním? Vyměnitelné Kletties zajistí, že školní batoh od společnosti Ergobag bude všechno, jen ne nudný. Vy jako rodiče pak jistě oceníte i praktické nožky a dno, zajišťující samostojnou schopnost batohu a množství reflexních prvků, jež vaše nejdražší členy rodiny ochrání na cestách do školy i ze školy. Z nabídky e-shopu si můžete vybrat i batohy do školky pro vaše menší děti.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje