Fantazii se při výběru zlatých šperků meze nekladou. Vybíráte pěkný šperk pro svou partnerku? Chcete sama sebe potěšit neobyčejným šperkem? Vsaďte na zlaté náušnice, které upoutají pozornost a báječně se hodí na všední nošení i pro spoustu speciálních příležitostí. Nakupovat můžete nejen v kamenných zlatnictvích, ale vybírat lze i přes internet, kde rovněž zakoupíte kvalitní zlaté šperky.

Zlaté náušnice s perlou nebo s drahým kamenem?

Bohatou nabídku šperků si pro všechny své zákazníky připravili v zlatnictvikleopatra.cz. Šperky zde mají skladem a jsou schopni je okamžitě expedovat na vaši adresu. Zakoupíte zde opravdu překrásné zlaté náušnice, bohatě zdobené zirkony, safíry, smaragdy, rubíny, korály, tyrkysy, diamanty a dalšími drahými kameny podle vašeho vlastního výběru.

Oblíbené jsou také zlaté náušnice s perlami, které snad nikdy nezevšední. Sortiment zlatnictví potěší také všechny milovnice jednoduchých šperků, protože ty mohou vybírat mezi zlatými náušnicemi bez kamenů. I takové šperky však mohou být velmi rafinované.

  Chcete krásné nehty? Udělejte si gelové!

Vybírejte náušnice podle barvy, tvaru i zapínání

Při výběru zlatých náušnic byste si vždy měli zodpovědět několik otázek. Jaký máte tvar obličeje? Pro jakou příležitost plánujete zlaté náušnice nosit? Jaký je váš styl oblékání?

Ženám s kulatým obličejem sluší delší zlaté náušnice, které obličej opticky prodlouží, zatímco ženy s trojúhelníkovým tvarem by měly volit kruhy, kapky nebo ovály. Pro každodenní nošení se hodí spíše nenápadné a univerzální náušnice. K večerní plesové róbě můžete zvolit okázalé šperky.

Náušnice samozřejmě slaďte i barevně se svým stylem a vyberte si zapínání, které vám bude při vsazení do uší nejlépe vyhovovat. Nejrozšířenější jsou puzety, klapky nebo obyčejné háčky.

Na webu zlatnictví Kleopatra na vás čeká bohatý sortiment. Kromě zlatých náušnic zde pořídíte také krásné náramky, brože, prsteny, přívěsky nebo náhrdelníky.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Comment(0)