- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodySkutečně kvalitní zubní péče?

Skutečně kvalitní zubní péče?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Možná i vás při pomyšlení na zubaře polije studený pot a vybaví se vám ponurá ordinace s nepříjemným doktorem, který dělá cosi velmi bolestivého na vašich zubech a vám z toho není vůbec dobře. Možná je to i pro vás důvod, proč se návštěvě zubního lékaře vyhýbáte. Takovým chováním ale škodíte jen sama sobě. Zuby máte jen jedny, a pokud není jejich stav sledován, může velmi rychle dojít k velkým potížím. Máte-li ze zubaře strach, potom určitě neznáte moderní zubní ordinaci. Kde se nachází a co vše nabízí?

Máte právo na změnu! 

Každý z nás má jako pacient právo, aby si vybral lékaře, který se mu bude věnovat. Jestliže máte se svým stávajícím zubním lékařem problémy či vám z nějakého důvodu nevyhovuje, netrapte se a jděte jinam.

Čekají na vás v Praze

Vaše kroky by určitě měly směřovat do Prague City Dental. Jedná se o moderní zubní kliniku, která nabízí běžné zubní prohlídky a ošetření pro dospělé i děti. Na klinice je i pro vás připraven tým profesionálních lékařů a sestřiček, kteří se o vás postarají s maximální pečlivostí a ochotou. Zubní ordinace Praha je vybavena moderními přístroji, zákroků se nemusíte bát, skoro je neucítíte. V současné době přijímají nové klienty, a to děti i dospělé.

I vysoce specializované zákroky 

Kromě klasické zubní péče nabízí klinika specializované služby z oblasti dentální hygieny. Specialisté vám poradí i s výběrem a správným používáním pomůcek pro čištění zubů. Na klinice dále funguje stomatochirurgie. Pomocí aplikace zubních implantátů lékaři dokáží obnovit krásný vzhled chrupu, a to i ve velmi komplikovaných případech. Na klinice je možné podstoupit i bělení zubů. Používají zde profesionální bělící systém ZOOM!®, který patří k vůbec nejefektivnějším. Bělení zubů v tomto případě trvá cca 45 minut, po této době jsou zuby vyběleny až o 12 odstínů!

Více se dozvíte na ordinace-zubar.cz. Najdete zde i online formulář, skrze který je možné se objednat na prohlídku.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje