- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMezinárodní síť klinik Mediestetik jako dobrá volba

Mezinárodní síť klinik Mediestetik jako dobrá volba

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud jde o zdraví, je třeba si umět vybrat tu nejlepší péči. Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší a tedy i nejzkušenější evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Sázíte-li rádi na inovativní metody a hledáte nejmodernější technologické vybavení, přidejte se k tisícům spokojených pacientů ze všech kontinentů.

Čím je Mediestetik výjimečná? Například v estetické dermatologii.

Například v estetické dermatologii přinesla na naše území originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage®, anebo převratné švýcarské metody buněčného omlazování s názvem RegenPlazma® a RegenMatrix®. Pro všechny, co mají potíže s pokožkou, nebo chtějí jednoduše dobře vypadat, novinky čekají na to, až je vyzkoušíte. Korektivní a estetická dermatologie, trichologie, určuje trendy v estetické dermatologii. Mediestetik poskytujeme celou škálu ošetření pro úspěšnou korekci vrásek, pozvednutí povadlých kontur v obličeji i zlepšení kvality pokožky. Umí podpořit růst vlasů i formování postavy. Poradí si s odstraňování specifických kožních problémů, jako jsou jizvy, strie a žilky. Lékaři pracují s vybavením certifikovaným americkým úřadem FDA a EU.

Stomatologická klinika Mediestetik

Toto oddělení se může pochlubit robotickým systémem CEREC, který vám vymodeluje a vyrobí zubní náhradu během chvilky. Plně vybavené implantologické centrum včetně ultrazvukového skalpelu je připraveno opravit vám váš úsměv. Záchovná i estetická stomatologie a ortodoncie je na nejvyšší úrovni. Léčba zubního kazu, léčba parodontu, endodoncie i dentální hygiena. Protetická stomatologie zahrnuje implantáty, můstky, korunky i fasety. Stomatologie estetická zahrnuje bělení zubů a jejich srovnání. K dispozici je panoramatický i intraorální rentgen i operační mikroskop.

Ortopedie nejzákladnějším medicínským obor

Ortopedie se zabývá pohybovým aparátem, konkrétně prevencí, léčbou rehabilitací poruch, onemocněním i zranění podpůrného a pohybového aparátu. Léčí vývojové vady, degenerativní onemocnění velkých kloubů a sportovních úrazů. V poslední době je velmi žádaná i léčba projevů civilizačních chorob způsobených sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu. Vědecký výzkum jde neustále kupředu a klinika Mediestetik s ním dokonale drží krok.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje