- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylTip na vánoční dárek pro dámy. Kožená kabelka od...

Tip na vánoční dárek pro dámy. Kožená kabelka od Emotys.cz

-

- Komerční sdělení -aktuality

Čas Vánoc se blíží a vy jistě přemýšlíte, co pořídit pro svou milou polovičku. Bojíte se, aby nebyla dárkem zklamaná a abyste jej nemuseli kupovat na poslední chvíli. V dnešním článku vám dáme pár tipů, jaký dárek pořídit pro svoji polovičku a jak ho pořídit, aby byl ten správný.

Parfém

Myslíme si, že každá žena používá voňavku, proto dárek v podobě flakonu je určitě ten pravý. Jak však zajistit, abyste vybrali ten správný? My ženy jsme zajímavé tím, že rady používáme stejnou vůni i několik let. Proto máte dvě možnosti. Darujte jí stejný parfém, jaký už vlastní nebo ta složitější cesta je taková, že si poznamenejte název parfému, který používá nyní, zajděte do nějaké kvalitní parfumerie a s pomocí prodavačky vyberte podobnou vůni, jakou vlastní vaše partnerka teď. Bude to dokonalý dárek.

Kožená kabelka

Pokud žena touží po kvalitě, tak určitě ji obdarujte kvalitní koženou kabelku. Tímto dárkem si určitě vysloužíte uznání, protože čeho nemá nikdy žena dost? No přece kožených kabelek. Jak vybrat tu správnou? V tomto bychom vám doporučili poradit se s kamarádkou. Ta přece ví, co jí kamarádka zbožnuje, jaký styl se jí líbí, možná po jaké kožené kabelce touží. Pokud si nevíte poradit, tak vám určitě na stránkách, kde prodávají kožené kabelky, rádi a ochotně poradí.

Zlato vs. stříbro

Ženy se rády bliští a o to více rády nosí i nějaké ty náhrdelníky, náramky a prsteny, či hodinky. Pokud sáhnete po takovém dárku, tak jste určitě trefili do černého. Takovému luxusnímu dárku není co vytknout. V současnosti existují různé sběratelské série náramků, kde když koupíte základní část, tak máte příštích pár let postaráno o krásné a hodnotné dárky pro svou milou polovičku.

Co bychom ženám určitě nedarovali?

Nějaký kuchyňský spotřebič. Budou mít pocit, že jim chcete robotu přidat a určitě nebudou jako první hledat to, že jste jim chtěli robotu usnadnit. Také bychom vynechali hotovost. Darujte to už v podobě dárkové poukázky, protože budou mít pocit, že jste nákupy vánočních dárků totálně zanedbali a že vám nestojí za to, abyste popřemýšleli, co by se jí mohlo líbit. 

Přejeme hodně štěstí při výběru a nákupu vánočních dárků.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje