Děti jsou radost i starost. Své o tom vědí zejména maminky na mateřské, které mají celodenní péči o dítě v popisu práce. Přestože období nese název mateřská a rodičovská dovolená, k dovolené to má velmi daleko. Je to práce na plný úvazek, ba co víc, v nonstop zápřahu. Od krmení počínaje, po přebalování konče.

I sebelepší maminka je ale jen člověk a potřebuje si čas od času odskočit k lékaři, nakoupit, něco zařídit nebo jen odpočinout. Aby tak mohla učinit, potřebuje se s důvěrou obrátit na zkušenou a spolehlivou hlídačku. Kde ji ale vzít, když v dosahu není žádná schopná babička?

Chůva, která si s dítětem porozumí

Oslovte agenturu, která se na hlídání dětí v Praze specializuje a dokáže zasuplovat mámu v každé situaci. Poskytne službu jednorázově i pravidelně a nabízí jeden den hlídání na zkoušku grátis. Agentura velmi dbá na to, aby si chůva a dítě sedli, proto její výběr nepodceňuje. Předtím, než se dítě a chůva osobně setkají, je nutné vyplnit dotazník, podle něhož je udělán předvýběr vhodných kandidátů.

Chůvy na hlídání dětí procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Je dbáno na kvalifikaci, odbornost, ale i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost ze strany chůvy i agentury.

  Agentura Slunečnice se postará o vaše děti!

Jak objednat službu?

Objednávku lze realizovat telefonicky i pomocí webové aplikace. Během jednoho až dvou dnů lze vybrat chůvu, podepsat smlouvu a spolupráci již nic nebude bránit v cestě. Ceny za hlídání dětí jsou velmi přijatelné. Začínají na částce 160 korun za hodinu. Problémem není doprovod k lékaři, péče o nemocné dítě nebo hlídání o víkendu, v noci nebo ve státní svátek. Smlouvy a ceník myslí na každou situaci, která může v běžném životě nastat.

Hlídání dětí je evergreenem, který se neustále řeší v mateřských centrech, na dětských hřištích a v rámci rodiny nemá zcela uspokojivý výsledek. Do hlídání dětiček se prostě nikdo moc nehrne a dnešní babičky fungují jen nárazově a sporadicky. Jediné řešení, které funguje stoprocentně, je hlídání dětí na profesionální bázi.

Post by admin

Comment(0)