Sníte o létání, tak jak to umějí jen ptáci? Váš sen je blíže, než si myslíte. Tandemový seskok umožňuje skočit z letadla společně s instruktorem, pod jeho vedením se proletět volným pádem a následně s padákem pozvolna létat nad vysněnou krajinou. Bezpečnost je zaručena mnohaletými zkušenostmi pilotů, certifikovanými padákovými soupravami, stroji, na nichž se létá, i bezpečnostními systémy zajišťujícími případné automatické otevření záložního padáku.

Co pro absolvování tandemového seskoku musíte udělat? Je to jednoduché

Tandemový seskok padákem mohou absolvovat zdraví jedinci ve věku od šesti do 99 let. Stačí si jen vybrat termín. Během letu lze vidět Kutnou Horu, Čáslav, Kolín, Prahu, ale i Krkonoše. Kdo je léčen s kardiovaskulárními chorobami nebo cukrovkou, měl by se před seskokem informovat u svého lékaře, zda je to vhodný nápad. Lidé s váhou vyšší než 115 kg už skákat nemůžou. Rovněž senioři nad 65 let by si měli vyžádat posudek od lékaře. Můžete přijet s partnerkou, svými ratolestmi, kamarády nebo rodiči. Společný zážitek utuží letitá přátelství, případně obohatí rodinný život. Samotný seskok padákem v tandemu probíhá jednoduše. Teoretická instruktáž zabere 20 minut a zvládají ji již šestileté děti i senioři. Mimo jiné se dozvíte, v jaké ideální poloze absolvovat volný pád.

  Mandarinky – oranžové zlato, začněte je konzumovat i vy!

Pak nastoupíte do letadla a v dané výšce společně s instruktorem v zádech vyskočíte. Užijete si společně téměř minutový volný pád a pak se vám otevře padák. S padákem volně klesáte až osm minut. Během tandemového seskoku s padákem si můžete vyzkoušet i řízení, které před dopadem předáte tandem-pilotovi. Váš zážitek lze zaznamenat na kameru, záznam pak můžete ukázat nedůvěřivým kamarádům jako důkaz o vaší statečnosti. Sdílené zážitky jsou přeci mnohonásobně lepší.    

Post by admin

Comment(0)