- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTandemový seskok je jednodušší, než si myslíte

Tandemový seskok je jednodušší, než si myslíte

-

- Komerční sdělení -aktuality

Sníte o létání, tak jak to umějí jen ptáci? Váš sen je blíže, než si myslíte. Tandemový seskok umožňuje skočit z letadla společně s instruktorem, pod jeho vedením se proletět volným pádem a následně s padákem pozvolna létat nad vysněnou krajinou. Bezpečnost je zaručena mnohaletými zkušenostmi pilotů, certifikovanými padákovými soupravami, stroji, na nichž se létá, i bezpečnostními systémy zajišťujícími případné automatické otevření záložního padáku.

Co pro absolvování tandemového seskoku musíte udělat? Je to jednoduché

Tandemový seskok padákem mohou absolvovat zdraví jedinci ve věku od šesti do 99 let. Stačí si jen vybrat termín. Během letu lze vidět Kutnou Horu, Čáslav, Kolín, Prahu, ale i Krkonoše. Kdo je léčen s kardiovaskulárními chorobami nebo cukrovkou, měl by se před seskokem informovat u svého lékaře, zda je to vhodný nápad. Lidé s váhou vyšší než 115 kg už skákat nemůžou. Rovněž senioři nad 65 let by si měli vyžádat posudek od lékaře. Můžete přijet s partnerkou, svými ratolestmi, kamarády nebo rodiči. Společný zážitek utuží letitá přátelství, případně obohatí rodinný život. Samotný seskok padákem v tandemu probíhá jednoduše. Teoretická instruktáž zabere 20 minut a zvládají ji již šestileté děti i senioři. Mimo jiné se dozvíte, v jaké ideální poloze absolvovat volný pád.

Pak nastoupíte do letadla a v dané výšce společně s instruktorem v zádech vyskočíte. Užijete si společně téměř minutový volný pád a pak se vám otevře padák. S padákem volně klesáte až osm minut. Během tandemového seskoku s padákem si můžete vyzkoušet i řízení, které před dopadem předáte tandem-pilotovi. Váš zážitek lze zaznamenat na kameru, záznam pak můžete ukázat nedůvěřivým kamarádům jako důkaz o vaší statečnosti. Sdílené zážitky jsou přeci mnohonásobně lepší.    

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje