- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJAK VYBRAT SPRÁVNÝ PINGPONGOVÝ STŮL?

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ PINGPONGOVÝ STŮL?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stolní tenis patří k nejrychlejším sportům a je možno jej hrát rekreačně, doma, na zahradě třeba během letní grilovačky a posezení s přáteli nebo na profesionální úrovni, kdy se účastníte turnajů a dodržujete přesná pravidla. V poslední době jde o velmi atraktivní a vyhledávanou zábavu, do které se mohou zapojit dva i čtyři hráči. Užijete si s ním spoustu zábavy!

Zapojíte celé tělo

Stolní tenis pomáhá zapojovat opravdu celé tělo, ruce i nohy. Kromě toho trénuje soustředění, psychiku a taktické schopnosti. Jde o zábavu, kterou si zamilují nejen dospělí, ale také děti. Ke hře toho nepotřebujete mnoho, míčky, pálky a stoly na stolní tenis. Jak si takový stůl vlastně vybrat?

Určitě kvalitní! Vydrží totiž mnoho let, tedy takový, který vydrží i několik nárazů pálky, kdy vzteklý protihráč neudrží své emoce, takový, který vydrží spoustu intenzivního hraní a spoustu zábavy a který vydrží i dětské prozkoumávání. Zkrátka musí pingpongový stůl vydržet opravdu všechno! Dokonce i hru venku!

Interiérové i exteriérové

Pingpongové stoly vybíráte buď vnitřní, nebo venkovní. Mezi nimi je řada rozdílů a proto se ze všeho nejdřív musíte rozhodnout, kde tento stůl umístíte. Ať už to bude kamkoliv, musíte počítat s dostatečně velkým prostorem. Při hře se musíte pořádně rozmáchnout, popřípadě skočit pro míček nebo pořádně smečovat. Na to potřebujete dostatek prostoru.

Venkovní stoly na stolní tenis jsou celoročně využitelné. Musí být odolné slunečním paprskům, dešti, změnám teplot, sněhu, mrazu a podobně. Bývají vybaveny také antireflexní vrstvou nebo UV filtrem. Zkrátka jsou odolné a můžete si je pořídit na svou zahradu, veřejná prostranství nebo do sportovních areálů.

Venkovní pingpongové stoly od společnosti J SPORT jsou zárukou kvality. Sama firma se zabývá výrobou, prodejem rozvozem a montáží již dlouhou dobu.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje