- Komerční sdělení -zeny
BydleníBezpečnostní dveře Praha – překážka pro zloděje!

Bezpečnostní dveře Praha – překážka pro zloděje!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Asi pro většinu z nás je nejhorší představou vrátit se domů z práce nebo z dovolené a najít vykradený byt a dveře vypáčené, poškozené či dokořán. Měli bychom ale pokoušet osud? Nečekejte, protože se nabízí vhodné řešení – bezpečnostní dveře Praha. Pořídit si právě takové dveře Vás totiž rozhodně přijde levněji, než případná náhrada ukradených cenných věcí.

Bezpečnostní dveře Praha
Bezpečnostní dveře Praha

Pevné a odolné jako ocel

Existuje více druhů zabezpečení proti zlodějům či nevítaným návštěvníkům, proto bezpečnostní dveře Praha poskytují výběr různých tříd zabezpečení a zajištění. Například ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630 jsou národní normy, které definují tzv. bezpečnostní třídu. Označují se zkratkou BC 1 až 6 od roku 2012 a u dveří vyznačují jejich odolnost proti rozličným způsobům vynucených a nedobrovolných otevření. Způsobů násilného otevření dveří může být několik, kupříkladu pokusy od kopání, vyražení až po agresivnější a hlučnější způsoby za využití elektrického náčiní.

Samozřejmostí je design a estetika

V dnešní době je pro většinu věcí důležitá nejen funkčnost, ale i estetická stránka. To platí i pro bezpečnostní dveře Praha, které obojí splňují. Pozornost je věnována nejen odolnosti a míře zabezpečení, ale taktéž designovému hledisku. Výměna dveří za bezpečnější typ tak nemusí nutně znamenat, že váš vchod nebude elegantní, líbivý nebo že by ztratil svou jedinečnost.

Bezpečná prevence

Dnešní moderní až příliš hektická doba, kdy si lidé navzájem jeden druhého moc nevšímají je nakloněna spíše těm, jež se chtějí obohatit na úkor druhého nebo mají nekalé úmysly, například zlodějíčci. Neměli bychom jim to však usnadňovat, a proto bychom měli využít možnosti byt efektivně zabezpečit. Je známé, že zloděj při vytipování dá jednoznačně přednost bytu, který je méně zabezpečený, protože je to pro něj snazší. Z tohoto důvodu mohou bezpečnostní dveře Praha sloužit i jako určitý druh prevence a odradit případné nenechavce ještě předtím, než se pokusí překážku v podobě dveří překonat.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje