Poohlížíte se po nové kabelce a hledáte něco neořelého? Vyzkoušejte americkou značku Guess, která kromě oblečení nabízí i hodinky, šperky a v neposlední řadě právě i kabelky.

Odkud značka pochází

Ač zní název spíše italsky, společnost Guess v roce 1981 založili čtyři bratři Marcianovi z Francie, kteří se o čtyři roky dříve přestěhovali právě do americké Kalifornie. Prvním počinem bratrů byly džíny „Marilyn“. Jejich modely předváděly takové ikony jako Claudia SchifferEva Herzigová nebo Laetitia Casta. A džínové oblečení Guess se dokonce dostalo i do filmu Návrat do budoucnosti (1985). Od té doby se značka Guess propracovala od džínového oblečení i k jiným materiálům a modelům, které byly s velkým nadšením přijaty zejména v devadesátých letech.

Guess nabídka

Dnes už je Guess uznávanou a velmi oblíbenou značkou, jejíž modely jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy a její kolekce se obměňují pravidelně s každým novým ročním obdobím. Ve všech kolekcích najdete kabelky Guess velké (formát A4) na rameno i menší do ruky, přičemž u většiny modelů si lze vybrat dle potřeby, zda chcete kabelku nosit v ruce nebo na rameni, díky přídavnému popruhu. Malé kabelky (psaníčka) budou úžasným doplňkem do společnosti a na plesy, většina z nich má trendy řetízková ramínka. Samozřejmě nechybí ani pohodlné crossbody modely.

  Jsou gelové nehty bezpečné?

Kabelky Guess na Kabelkujeme.cz

Všechny kabelky jsou zárukou elegance a zejména vysoké kvality. Praktické uzavíratelné kapsy najdete jak zvenku, tak i uvnitř kabelek. Z materiálů převažuje eko-kůže.

Stahovací pytlík jako kabelka

Poslední dobou se dostávají do popředí kabelky v podobě „pytlů“, které se nahoře stahují pomocí šňůrky. Ani ty v nabídce Guess nechybí. Nás zaujala černá kabelka-pytel s jemnou texturou a reliéfním monogramem loga Guess na přední straně s plaketkou a přívěskem. Kovové doplňky jsou v barvě zlata a podšívka s motivem zvířecí kůže.

Comment(0)