Každý z nás je originál, každý má jiné koníčky a líbí se mu jiné věci. Možností jak propagovat svůj oblíbený koníček je třeba originální samolepka na automobil. Samolepky jsou vyráběny moderní technologií a jsou odolné vysokým teplotám, větru i dešti. Možnost provedení ve 24 barevných variantách a doplnění o krátký text o délce do třiceti znaků.

Aplikace samolepky je velice jednoduchá, provádí se na odmaštěný čistý povrch. Stačí odlepit podkladový papír a pomocí přenášecí fólie samolepku nalepit na požadované místo. Po vyhlazení případných vzduchových bublin už se můžete kochat originální ozdobou. A pokud vás samolepka přestane bavit a chcete změnu, stačí ji nechat nahřát na slunci a opatrně sloupnout. Zbytky lepidla pak nejsnáze odstraníte pomocí lihu.

Pojďme si blíže představit nejoblíbenější motivy. Některý z nich jistě zaujme i vás.

samolepka-na-auto-se-jmenem-ditete-sourozenci-mensi-holka-a-kluk

Dítě v autě

Vaše okolí bude vždy vědět koho ve voze vezete. Upozorněte řidiče jedoucí za vámi originální formou na to, že ve voze máte i své potomky. Samolepka tak neplní pouze okrasnou funkci, ale částečně také dokáže zvýšit ohleduplnost ostatních řidičů. Na výběr 24 barevných variant, možnost doplnění jménem či krátkým textem.

  Plánujete cestu do zahraničí? Pořiďte si letenky za výhodné ceny!

Květiny a ornamenty

Oblíbená kategorie pro dámy. Doplňte vzhled svého vozu jedinečnými samolepkami s květinovým motivem. Popusťte uzdu svojí fantazie. Z vašeho vozu se během chvilky stane opravdový originál s nezaměnitelným designem, který bude přesně podle vší chuti. Může být i vhodným dárkem pro vaši  partnerku.

samolepka-na-auto-kvetiny

Pes v autě

Patříte mezi nadšené pejskaře? Upozorněte na to pomocí originální samolepky. Na výběr je mnoho motivů nejrůznějších psích plemen. Od malých po velká, od krátkosrstých po dlouhosrstá. Možnost doplnění jména nebo krátkého textu. Mějte svého čtyřnohého přítele všude s sebou.

samolepka-na-auto-pes-v-aute-hafik

Related post

Bydlení Dekorace Vaše zkušenosti

Moderní samolepky na zeď

Comment(0)