- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOživte svůj automobil poutavou samolepkou

Oživte svůj automobil poutavou samolepkou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý z nás je originál, každý má jiné koníčky a líbí se mu jiné věci. Možností jak propagovat svůj oblíbený koníček je třeba originální samolepka na automobil. Samolepky jsou vyráběny moderní technologií a jsou odolné vysokým teplotám, větru i dešti. Možnost provedení ve 24 barevných variantách a doplnění o krátký text o délce do třiceti znaků.

Aplikace samolepky je velice jednoduchá, provádí se na odmaštěný čistý povrch. Stačí odlepit podkladový papír a pomocí přenášecí fólie samolepku nalepit na požadované místo. Po vyhlazení případných vzduchových bublin už se můžete kochat originální ozdobou. A pokud vás samolepka přestane bavit a chcete změnu, stačí ji nechat nahřát na slunci a opatrně sloupnout. Zbytky lepidla pak nejsnáze odstraníte pomocí lihu.

Pojďme si blíže představit nejoblíbenější motivy. Některý z nich jistě zaujme i vás.

samolepka-na-auto-se-jmenem-ditete-sourozenci-mensi-holka-a-kluk

Dítě v autě

Vaše okolí bude vždy vědět koho ve voze vezete. Upozorněte řidiče jedoucí za vámi originální formou na to, že ve voze máte i své potomky. Samolepka tak neplní pouze okrasnou funkci, ale částečně také dokáže zvýšit ohleduplnost ostatních řidičů. Na výběr 24 barevných variant, možnost doplnění jménem či krátkým textem.

Květiny a ornamenty

Oblíbená kategorie pro dámy. Doplňte vzhled svého vozu jedinečnými samolepkami s květinovým motivem. Popusťte uzdu svojí fantazie. Z vašeho vozu se během chvilky stane opravdový originál s nezaměnitelným designem, který bude přesně podle vší chuti. Může být i vhodným dárkem pro vaši  partnerku.

samolepka-na-auto-kvetiny

Pes v autě

Patříte mezi nadšené pejskaře? Upozorněte na to pomocí originální samolepky. Na výběr je mnoho motivů nejrůznějších psích plemen. Od malých po velká, od krátkosrstých po dlouhosrstá. Možnost doplnění jména nebo krátkého textu. Mějte svého čtyřnohého přítele všude s sebou.

samolepka-na-auto-pes-v-aute-hafik

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje