Chcete být úspěšnější v osobním a pracovním životě? Chcete být lepší a šťastnější v tom, co děláte, ať je to cokoliv? Staňte se členkou MyBoox klubu a za 99 Kč měsíčně získáte přístup k tisícovkám knih včetně světových bestsellerů. Kdykoliv a odkudkoliv a kompletně v češtině.

My Boox club

MyBoox club

V online knihovně MyBoox najdete více než 3 200 populárně naučných knih ze všech oblastí, na které si vzpomenete. Od motivační literatury a rozvoj po zdravý životní styl, vaření, volný čas a další témata pro vaši duši, mysl, rodinu, práci i volný čas. Stačí si jen vybrat, co vás právě zajímá.

Za cenu jednoho časopisu získáte přístup k tisícovkám knih včetně těch nejžádanějších doma i ve světě. Knihovna se neustále rozšiřuje, a tak v ní najdete i ty nejnovější tituly, které právě v Česku vyšly. Čtěte kolik knížek chcete a libovolně mezi nimi přeskakujte. Čtěte v kteroukoliv denní dobu, jak dlouho chcete a na jakémkoliv zařízení.

Žádná z nás se nenarodila nejlepší přítelkyní, partnerkou, matkou, úspěšnou podnikatelkou, ale ani skvělou kuchařkou nebo zahrádkářkou. Záleží vám na vašem rozvoji? Potřebujete inspiraci, radu nebo dosáhnout změny ve svém životě? Vstupte do knihovny MyBoox a naberte všechny vědomosti, které potřebujete ke svému vlastnímu růstu.

  Levné letenky z Prahy

Zaregistrujte se na www.mybooxclub.cz, vyzkoušejte si 7 dní zdarma, a získejte tak přístup k vědomostem těch nejúspěšnějších a nejšťastnějších.

Comment(0)