- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyOnline knihovna MyBoox Club: Štěstí a úspěch ve vaší...

Online knihovna MyBoox Club: Štěstí a úspěch ve vaší kapse za 99 Kč měsíčně

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete být úspěšnější v osobním a pracovním životě? Chcete být lepší a šťastnější v tom, co děláte, ať je to cokoliv? Staňte se členkou MyBoox klubu a za 99 Kč měsíčně získáte přístup k tisícovkám knih včetně světových bestsellerů. Kdykoliv a odkudkoliv a kompletně v češtině.

My Boox club
MyBoox club

V online knihovně MyBoox najdete více než 3 200 populárně naučných knih ze všech oblastí, na které si vzpomenete. Od motivační literatury a rozvoj po zdravý životní styl, vaření, volný čas a další témata pro vaši duši, mysl, rodinu, práci i volný čas. Stačí si jen vybrat, co vás právě zajímá.

Za cenu jednoho časopisu získáte přístup k tisícovkám knih včetně těch nejžádanějších doma i ve světě. Knihovna se neustále rozšiřuje, a tak v ní najdete i ty nejnovější tituly, které právě v Česku vyšly. Čtěte kolik knížek chcete a libovolně mezi nimi přeskakujte. Čtěte v kteroukoliv denní dobu, jak dlouho chcete a na jakémkoliv zařízení.

Žádná z nás se nenarodila nejlepší přítelkyní, partnerkou, matkou, úspěšnou podnikatelkou, ale ani skvělou kuchařkou nebo zahrádkářkou. Záleží vám na vašem rozvoji? Potřebujete inspiraci, radu nebo dosáhnout změny ve svém životě? Vstupte do knihovny MyBoox a naberte všechny vědomosti, které potřebujete ke svému vlastnímu růstu.

Zaregistrujte se na www.mybooxclub.cz, vyzkoušejte si 7 dní zdarma, a získejte tak přístup k vědomostem těch nejúspěšnějších a nejšťastnějších.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje