Česká kosmetická značka Epiderma, jež se specializuje především na problematickou pokožku, uvádí na trh čtyři zbrusu nové produkty. Jedná se o dvě micelární vody a dva doplňky stravy.

Čistící bioaktivní minerální voda Epiderma je určena pro péči o kůži s projevy akné. Používá se před konečným ošetřením pleti krémem Epiderma. Odličovací micelární vodu Epiderma firma vyrobila pro odstraňování make-upu u citlivé pleti. Obě vody mají 300 ml balení, s doporučenou prodejní cenou 317 Kč za micelární vodu na akné a 295 Kč za micelární vodu na odlíčení citlivé pleti.

 

“Naše značka produktů je zaměřena na komplexní léčbu problematické pleti, proto byla rozšířena o další řadu přípravků” říká doktor Jiří Skalický, ředitel výrobní firmy Cebadex.

Doposud Epiderma na trh uváděla pouze dermokosmetické přípravky. Nyní představuje také potravinové doplňky. Všichni víme,že při stresové zátěži se stav pleti zhorší. Rovněž je známo, že zevní projevy lupénky, atopického ekzému i akné se mohou aktivovat vlivem stresu či chronické nespavosti.” Vysvětluje dr. Skalický.

  Mezoterapie

Doplněk stravy Epiderma Buď v klidu se snaží pozitivně regulovat napětí, které vyplývá z psychické zátěže a to nejen u ekzematiků, či osob trpících lupénkou, ale také u osob s projevy akné. Díky tomu zlepšuje stav pokožky. Rovněž velmi pozitivně ovlivňuje při psychické zátěži, například při náročných zkouškách ve škole nebo syndromu vyhoření. Obsahuje jako hlavní složku mučenku pletní, dále dobromysl a kozlík lékařský, které její účinek ještě umocní. Dále obsahuje konopný olej, který je obohacen o nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6 a pomáhá tak regeneraci kožních buněk.

Doplněk stravy Epiderma Spi v klidu pomáhá navodit příjemný spánek bez užívání chemických prostředků. Pravidelným užíváním zmírňuje svědění pokožky, rovněž se postará o příjemný spánek. Obsahuje kozlík lékařský a mučenku pletní, dobromysl a konopný olej, který obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6.

Přípravky Buď v klidu a Spi v klidu lze zakoupit v balení o 30 kapslích, za doporučenou prodejní cenu 288 Kč/ balení.

Výrobky značky Epiderma zakoupíte v sítí lékáren Benu, Dr.Max, internetové lékárně sLéky.cz a ve značkové prodejně cebadex.cz.

více v článku...

  Milena Kolářová napsala o svém boji s rakovinou knihu

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Related post

Zdraví

Epiderma proti lupénce a ekzému nově nabízí i balzám

Comment(0)