Optimistický a jasný  pohled na život to přesně přinese Tygrům rok 2016. Vyjasní se co od života očekáváte, co vlastně chcete, uvidíte vše jasně a v nových souvislostech. V roce Opice si Tygři uvědomí jakých chyb se v loňském roce dopouštěli a jak vše řešit.  Vše však vyřeší s lehkostí a noblesou šelmy.

Tygr 2016

Tygr 2016

Škodolibá Opice bude Tygrům místy dělat problémy a do cesty přinášet různé překážky. Tygři však touží po stálém zdokonalování a proto na sobě budou intenzivně pracovat. Nenechají nic náhodě a drobné nesnáze je nezaskočí.

Tyto drobné problémy se budou nejčastěji objevovat v oblasti práce, kariéry a taky financí. To abyste si náhodou nezačali myslet, že všechno, po čem toužíte, dostanete jen tak snadno! S dávnou cílevědomosti Tygr všechny potíže snadno překoná.

Tygr a jeho vnitřní  rovnováha

V roce Opice bude oblast lásky a vztahů pro Tygry trochu rozpačitá. Přichází období zklidnění, které můžete využít k tomu, že si některé věci necháte pořádně projít hlavou. Je to období příprav na nové věci, změny přicházejí zevnitř! Vše zvládnete s noblesou a nadhledem

  19. června se slaví Den otců, připojte se

Related post

Horoskopy

Znamení Krysa 2016

Horoskopy

Čínský horoskop na rok 2016 – Rok Rudé Ohnivé Opice

Horoskopy

Drak v roce 2016

Comment(0)