Zajíce doženou city, emoce a vztahy.  Je čas podívat se na  vaše pocity, které jste si doposud neuvědomovali nebo nepřipouštěli. nechte promluvit vaše srdce. Rok Opice povede Zajíce k výraznému zlepšení a pročištění  mezilidských vztahů. Štěstí budou mít také zajíci v lásce.

Zajíc 2016

Zajíc 2016

Pro Zajíce je rok 2016 zásadním v oblasti lásky. Pořádně se rozhlédněte po svém okolí, nečeká na vás vysněný životní partner. Nebo už jste zadaní? Skvělá doba pro uzavření manželství. Neváhejte, rok 2016 je ten pravý. Ale pozor, pro zadané je zde hrozba,že se zamilujete jinde. Zvažte však možná rizika. Nebude to bez problémů a následků. Tu pravou polovinu už doma máte.

Zajíci jsou v roce 2016 ve velké oblibě

Společnost bude Zajíce vždy vítat a považovat je za milé hosty. Je však důležité hlídat, s jakými lidmi se setkáváte a jestli si skutečně máte co říct. Během roku si uvědomíte, že je zbytečné udržovat kontakty s určitým typem lidí – nic moc vám to nepřináší a je to pouze ztráta času!

Pracovní prostředí Zajíce bude milovat

V práci se vám bude dařit díky kontaktům. Zajíce čekají  nové příležitosti a některé z nich budou finančně velmi výnosné. Dokážete oslnit vlivné lidi ve svém okolí a půjde hladce. Využijte přízně roku 2016 budujte svoji kariéru.

Tiskové Zprávy

Related post

Horoskopy

Čínský horoskop na rok 2016 – Rok Rudé Ohnivé Opice

Horoskopy

Buvol v roce 2016

Horoskopy

Znamení Krysa 2016

Comment(0)