- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiČínský horoskop 2016 - Zajíc

Čínský horoskop 2016 – Zajíc

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zajíce doženou city, emoce a vztahy.  Je čas podívat se na  vaše pocity, které jste si doposud neuvědomovali nebo nepřipouštěli. nechte promluvit vaše srdce. Rok Opice povede Zajíce k výraznému zlepšení a pročištění  mezilidských vztahů. Štěstí budou mít také zajíci v lásce.

Zajíc 2016
Zajíc 2016

Pro Zajíce je rok 2016 zásadním v oblasti lásky. Pořádně se rozhlédněte po svém okolí, nečeká na vás vysněný životní partner. Nebo už jste zadaní? Skvělá doba pro uzavření manželství. Neváhejte, rok 2016 je ten pravý. Ale pozor, pro zadané je zde hrozba,že se zamilujete jinde. Zvažte však možná rizika. Nebude to bez problémů a následků. Tu pravou polovinu už doma máte.

Zajíci jsou v roce 2016 ve velké oblibě

Společnost bude Zajíce vždy vítat a považovat je za milé hosty. Je však důležité hlídat, s jakými lidmi se setkáváte a jestli si skutečně máte co říct. Během roku si uvědomíte, že je zbytečné udržovat kontakty s určitým typem lidí – nic moc vám to nepřináší a je to pouze ztráta času!

Pracovní prostředí Zajíce bude milovat

V práci se vám bude dařit díky kontaktům. Zajíce čekají  nové příležitosti a některé z nich budou finančně velmi výnosné. Dokážete oslnit vlivné lidi ve svém okolí a půjde hladce. Využijte přízně roku 2016 budujte svoji kariéru.

Tiskové Zprávy

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje