- Komerční sdělení -zeny
CestováníFirst minute pobyty na rok 2016 v Lázních Luhačovice...

First minute pobyty na rok 2016 v Lázních Luhačovice končí 20. prosince

-

- Komerční sdělení -aktuality

Využijte zlevněné pobyty v Lázních Luhačovice, a. s., na rok 2016. zvýhodněná nabídka first minute, se slevami až 20 %, končí 20. prosince 2015.

Zarezervujte si konkrétní termín do 20. prosince ještě i s atraktivními slevami až do 20 %.  Využijte nabídku léčebných, relaxačních, wellness a víkendových pobytů pro rok 2016 v nejrozmanitější škále ubytovacích kapacit v Luhačovicích.

Lázně luhačovice
Lázně luhačovice

Lázně Luhačovice patří k nejkrásnějším místům v České republice. Z lázeňských pobytů, si vybere každý, s ohledem na kondici, finanční či časové možnosti. Luhačovice se rozprostírají v  malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Výjimečnost Luhačovic dotvářejí historicky i umělecky cenné stavby a všudypřítomná zelená prostranství. Lázeňský park prošel v roce 2014 velkou renovací. Luhačovice jsou úzce spjaty se slovenským architektem Dušanem Jurkovičem. Mnoho staveb bylo vytvořeno v Jurkovičově lidově secesním stylu. Nádhernou ukázkou architektova umění je hotel Jurkovičův dům.

Wellness hotel Alexandria **** byl postaven za první republiky a jeho vynikající výsledky vedly k tomu, že letos hotel získal hned dva tituly Czech Hotel Awards. Potřetí se stala Alexandrie hotelem roku (tentokrát za rok 2015) v kategorii Spa & Wellness ve Zlínském kraji a získala tento titul i v kategorii nejlepších čtyřhvězdičkových (****) hotelů ve Zlínském kraji. Je to už 3. ocenění v kategorii Spa & Wellness (2012, 2014, 2015) a poprvé i v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů ve čtyřleté historii soutěže, která je jednou z nejdůležitějších hotelových událostí roku. Hlavní část klientely hotelu Alexandria tvoří hosté z ČR, ale neustále roste i zahraniční klientela. Alexandria se stala velmi oblíbenou mezi Slováky, především na prodloužené víkendové pobyty. Po několikaletých nárůstech se podařilo jejich návštěvnost stabilizovat na vysoké úrovni. Oblíbený je i mezi návštěvníky z Rakouska a Izraele.

Lázně luhačovice

Luhačovice žijí pestrým společenským a kulturním životem. Nabízejí jedinečné bohatství – léčivé přírodní prameny, které navrací zdraví nemocným a utužují kondici zdravým. Zdejší minerální vody mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající nasycení volným oxidem uhličitým. Jejich teplota se pohybuje mezi 10 a 14 ° C. Unikátní minerální prameny dělají z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska a Ottovka. Vincentka je základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice.

Lázně Luhačovice jsou to pravé místo na zdravotní dovolenou a odpočinek i pro slovenské klienty. Slovenské hranice jsou vzdáleny pouze 27 km, Trenčín 54 km a Bratislava 165 km. Pro slovenské návštěvníky jsou tak Luhačovice vzdálenostně, finančně a kulturně stejně dostupné jako slovenské lázně. Navíc lákají zachovanými díly nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviče a účinky tamních minerálních pramenů na čele se světoznámou Vincentkou. Tu si můžete z Luhačovic odnést i jako suvenýr v lahvích, či v nosních sprejových aplikátorech a jako koncentrát na výplach dutin, je přidávána do zubních past, pastilek, sirupů, hydratačních krémů a sprejů. Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Kromě lázeňských pobytů je to ideální místo pro strávení wellness víkendů a relaxačních pobytů.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje