- Komerční sdělení -zeny
FinanceEvidence docházky je pomocníkem v administrativě předškolních zařízení

Evidence docházky je pomocníkem v administrativě předškolních zařízení

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rodiče, které doprovázejí své ratolesti do školky, jeslí nebo jiného předškolního zařízení, mají dnes jedinečnou možnost, jak mít pod kontrolou počet dní i hodin dítěte strávených ve školce, vědět přesnou výši školného, ale i být pravidelně informován o aktuálním dění ve školce. Evidence docházky s pomocí jednoduchého systému Dignus není pouhým pomocníkem v administrativních úkonech spojených s kontrolou dětí, jejich počtu ve třídě, onemocněních či absenci. Do programu se dají nahrát kontakty na rodiče a pedagogické pracovníky, podstatné informace i fotogalerie.

Nezatěžujte pedagogy zbytečnými byrokratickými úkony

V dnešní době je v zákoně ustanoveno povinné omlouvání dětí v případě absence. Tato – pro mnohé zbytečná – povinnost pro rodiče znamená informovat vychovatele či pedagogy o onemocnění dítěte či dalších důvodech jeho nepřítomnosti v mateřské škole. Pedagogové jsou tím mnohdy zatěžováni. Stručně řečeno, místo aby se věnovali samotným dětem, jsou leckdy zdržováni řešením absencí dětí, jež ve školce nejsou. Evidence docházky v systému Dignus umožňuje mimo jiné informování pedagogů o předpokládané absenci.

Evidence docházky není jediným zjednodušením komunikace rodičů s vychovateli. Bezpečný systém, který je uživatelsky velmi příjemný, je schopen evidovat docházku ve spojení s výpočtem školného. Lze i tisknout faktury s přehledem docházky pro rodiče, kteří uplatňují úlevu na dani. Pokladní modul pracovníkům zajišťuje přehled o příjmech, výdajích, nákupech, vkladech na BÚ a projekty. Tím je usnadněno dokazování ekonomických a finančních záležitostí v případě případných kontrol ze stran úřadů i pro potenciální žádání o granty na výchovné projekty. Samozřejmostí je i elektronická evidence tržeb EET.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje