Výběr spodního prádla byste neměla podceňovat. Ale po jakém střihu sáhnout? Měly by to být klasické kalhotky, tanga, brazilky, nebo úplně jiný typ? Připravili jsme praktické rady pro všechna znamení zvěrokruhu!

Vodnář

Typickou vlastností vodnáře je kreativita. Pokud jste se narodila v tomto znamení, pak si jistě dámské spodní prádlo vyberete sama i bez naší pomoci. A nakombinujete ho tak, že sklidíte obdiv okolí.

Ryby

S rybami je to snadné. Nejlépe se cítí ve vodě, a proto by prádlo mělo být ve světle modrém provedení.

Beran

Beranky jsou odvážné, tvrdohlavé a náruživé. Dobře se cítí ve výraznějším spodním prádle – třeba v rudých tangách.

Býk

Pro ženy ve znamení býka je jasnou volbou pohodlné spodní prádlo ve světlejších barvách. Spíše než tanga raději spodní prádlo Calvin Klein.

Blíženci

Blíženci si libují ve fialové barvě, a proto volí právě takové spodní prádlo. Sluší jim krajky a odvážnější střihy.

Rak

Ženy „račice“ jsou veselé a hravé. Příliš jim nesedí tmavé tóny a křiklavé barvy. Naopak si rozumí s barvami pastelovými, a to na pohodlném spodním prádle. A s oblibou nosí dámské ponožky i v posteli.

Lev

Lvice milují teplo a slunce. Rády se předvádí a ukazují svá těla okolí. Zřejmě vás nepřekvapí, že doporučeným typem prádla je kombinace podprsenky s hlubším výstřihem a tanga.

Panna

Jen málokteré znamení je tak citlivé a vnímavé vůči okolí. Na druhou stranu panny nemají rády přílišnou pozornost, a proto by se měly vyhýbat výstředním a extravagantním kouskům.

Váhy

Pro tak klidná stvoření, jako jsou váhy, je jasnou volbou klasika. Tedy kalhotky v klasickém střihu. Žádné netradiční kousky ani vyzývavé barvy.

Štír

Štírky mají rády tmavé barvy a většinou jim sluší černé spodní prádlo, a to bez ohledu na zvolený střih.

Střelec

Typickým znakem střelce je náruživost a láska k ohni. V souvislosti se spodním prádlem to znamená rudou barvu, kalhotky typu string a podprsenku, která prsa zvýrazní – tedy push-upku.

Kozoroh

Ženy ve znamení kozoroha nerady vybočují z řady, a proto většinou volí klasické spodní prádlo. Což může být chyba, protože odvážnější model může zvednout sebevědomí.

Post by admin

Comment(0)